ENG
A A A
 marzec 2021 

Codzienne lekcje online z Gosią Mielech

15 maja 2020

Zajęcia

Gosia Mielech zaprasza na codzienne lekcje prowadzone na żywo – w Twoim i swoim domu. Każde spotkanie jest wypełnione dobrą energią oraz wyzwaniami dla ciała i umysłu. Systematyczność zajęć pomaga pielęgnować nowe rytuały i dostarczać codzienną dawkę przyjemności. Zajęcia odbywają się od wtorku do soboty w godzinach popołudniowych.

 

Każdy z Nas zmaga się z konsekwencjami restrykcji, kwarantanny i innymi niedogodnościami związanymi z epidemią COVID -19, dlatego wspierajmy się nawzajem i dodawajmy sobie skrzydeł w tej kryzysowej sytuacji. Nie pozwólmy, aby strach przyćmił Nasze wewnętrzne światło i zgasił w Nas odwagę – Gosia Mielech

 

Dzięki zajęciom Gosi już od 7 tygodni w sieci spotykają się miłośnicy ruchu z Polski i przeróżnych zakątków świata. Zaproszenie otwarte jest dla wszystkich, którzy pragną odkryć nieskończony potencjał ciała i połączyć się z czystą przyjemnością płynącą z ruchu. Dołączyć może każdy, niepotrzebne jest wcześniejsze doświadczenie związane z tańcem.

 

Rejestracja i szczegółowe informacje: www.gosiamielech.com

 

Grafik zajęć:

 

Wtorek: godz. 17.00 – GoPiYoga
Środa: godz. 18.00 – Gaga/people
Czwartek: godz. 18.00 – M.O.V.E. (po polsku i angielsku)
Piątek: godz. 18.00 – M.O.V.E. (in English)
Sobota: 16.00 – Gaga/people (po polsku i angielsku)

 

Niech codzienny ruch stanie się Twoim nowym rytuałem!

 

Gosia Mielech o zajęciach:

 

M.O.V.E. (Movement Online Virtual Escape)
Podczas zajęć M.O.V.E. mamy szansę oczyścić się z negatywnych emocji, strachu, niepewności, obaw i napełnić się przyjemnością płynącą z ruchu, groove'u i świadomą podróżą przez wyobrażenia. Zajęcia są dynamiczne, jest w nich miejsce na rozciąganie, intensywne pobudzenie ciała i uczenie się nowych narzędzi, które pomogą nam utrzymać i podbudować witalność w tym trudnym okresie odosobnienia i spotęgowanych trosk. Podczas zajęć jest miejsce na śmiech, lekkość, połączenie się z potęgą wibrującej w nas i przez nas muzyki oraz na uświadomienie sobie swojej siły!

 

Zajęcia trwają 30-40 minut i przeznaczone są dla wszystkich.

 

Gaga/people
Gaga jest językiem ruchowym opracowanym przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company (Tel Awiw). Język Gaga jest nieustannie rozwijany i pogłębiany; opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc. Gaga podnosi świadomość własnych fizycznych słabości, przebudza odrętwiałe obszary ciała, obnaża fizyczne zafiksowania i oferuje sposoby ich eliminacji. Praca ta wzmacnia instynktowny ruch i łączy ruch świadomy z nieświadomym, pozwala na doświadczanie swobody i przyjemności w prosty sposób, w przyjemnej przestrzeni, w wygodnym ubraniu, przy muzyce, każdy w indywidualnym ruchu z innymi.

 

Zajęcia trwają 30 minut i przeznaczone są dla wszystkich powyżej 16. roku życia.

 

GoPiYoga (GosiaPilatesYoga)

To język ruchu, który inspiruje do zmian, do rozwoju. Ruch, który wycisza umysł, ożywia ciało i przywraca równowagę. GoPiYoga powstała po to, aby dzielić się z Tobą ogromną pasją i miłością do ruchu oraz do odkrywania nieograniczonych możliwości Twojego ciała i umysłu. Pilates oraz joga są w stanie przywrócić poprawne nawyki, zbudzić uśpione mięśnie głębokie, zregenerować ciało i pozytywnie wpłynąć na samopoczucie.

Zajęcia trwają 50 minut i przeznaczone są dla wszystkich.
Więcej informacji:
www.gopiyoga.net


Gosia Mielech jest tancerką, choreografką, nauczycielką Gaga oraz pedagogiem tańca. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. W latach 2007-2012 była solistką w Polskim Teatrze Tańca; tańczyła w całym repertuarze PTT. Jest twórczynią DanceLab – projektu artystycznego, w ramach którego tworzy spektakle prezentowane zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jej najnowszy spektakl FearLess grany był w Norwegii, Polsce oraz w Indiach. Otrzymała nagrodę Najbardziej abstrakcyjna idea podczas Festiwalu Licht. Blicke w Norymbergi, gdzie zaprezentowała swoje dwa spektakle. Współpracowała z duetem izraelsko-holenderskim Uri Ivgi & Johan Greben, tańcząc w nowych produkcjach oraz w istniejącym repertuarze Ivgi&Greben. Współpracuje z reżyserami, takimi jak m.in.: Agnieszka Glińska, Jan Komasa, Per-Olav Sørensen. Jest gościnnym nauczycielem w Scottish Dance Theatre, Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, Bangkok City Ballet, Regionteater Väst (Szwecja), IL Dance (Szwecja), T.H.E Dance Company (Singapur), LASALLE – Collage of the Arts (Singapur), Polskim Teatrze Tańca, Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie (WTT w Bytomiu). Prowadzi warsztaty z Gaga, M.O.V.E. oraz uczy repertuaru DanceLab w Nowej Zelandii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Brukseli, Polsce, Szkocji, Francji, Austrii, Tajlandii, Indonezji, Singapurze, Indiach, Izraelu.

 

Gosia jest twórczynią GoPiYoga – autorskiej formy ruchu łączącej w sobie jogę, pilates, taniec oraz trening funkcjonalny.

Więcej na: https://www.gosiamielech.com/

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia