ENG
A A A
 lipiec 2020 
fot. Michał Popławski, Dział Marketingu i Karier AWF Poznań, na zdjęciu: Katarzyna Łapaj, Ariana Płachtij i Sebastian Cynk

Poznań/Akademia Wychowania Fizycznego: Kierunek „Taniec w kulturze fizycznej” – nabór na studia I stopnia

28 maja 2020

Edukacja

Trwa rejestracja na studia I stopnia na kierunku Taniec w kulturze fizycznej w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. W ofercie studiów – dwie specjalności: tancerz nauczyciel oraz tancerz choreoterapeuta. Kierunek stworzony jest dla tancerzy na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących, do osób z dużym doświadczeniem, także zawodowych tancerzy i dla prowadzących zajęcia.

 

W programie studiów, oprócz zajęć praktycznych, m.in. z tańca współczesnego, klasycznego, technik modern, improwizacji czy akrobatyki, znalazły się precyzyjnie dobrane do profilu specjalności przedmioty teoretyczne: anatomia, fizjologia wysiłku, kinezjologia, biomechanika tańca, sensomotoryka ruchu, sterowanie ruchem, wiedza i teoria tańca.

 

Szczegółowe informacje na temat kierunku na stronie: www.awf.poznan.pl

 

Ostateczny termin rejestracja kandydatów: 16 sierpnia 2020 roku. Więcej informacji: tutaj

 

Informacje o aktualnych terminach związanych z rekrutacją: https://www.awf.poznan.pl/pl/studia-i-st#terminy  

 

Ogólne informacje: tutaj

Bieżące informacje: FB

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia