ENG
A A A
 lipiec 2020 
fot. materiały organizatora

Berlin: Otwarty nabór do przeglądu filmów tańca „POOL 20”

28 maja 2020

Nabór do projektu

Każdego roku w Berlinie odbywa się międzynarodowy przegląd filmów POOL (POOL – INTERNATIONALES TanzFilmFestival BERLIN), prezentujący najciekawsze filmy tańca z całego świata. Przegląd jest również ważną platformą komunikacyjną dla artystów działających w dziedzinie tańca, filmu, mody i reklamy.

 

W ramach POOL zaprezentowane zostaną prace będące wynikiem intensywnego dialogu między tańcem i filmem. Do udziału w przeglądzie organizatorzy zapraszają autorów i autorki krótkich filmów i animacji tanecznych o długości nieprzekraczającej 30 minut (z udziału w festiwalu wykluczone są filmy dokumentujące spektakle taneczne).

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia online można przesyłać do 14 czerwca 2020 roku, za pośrednictwem strony internetowej www.pool-festival.de. Autorzy powinni zamieścić link dla jury (za pomocą formularza zgłoszeniowego online).

 

Jeżeli zamieszczony film zostanie zakwalifikowany do programu festiwalu, autor/ka filmu powinien/na ponadto nadesłać:

– kopię filmu przeznaczoną do wyświetlania podczas festiwalu

– wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (skan na adres: info@pool-festival.de)

– trzy fotosy z filmu o rozdzielczości minimum 300 dpi

– opcjonalnie: biogram, dokumentację wideo oraz dodatkowe informacje

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury POOL 20 wyłoni uczestników festiwalu oraz zwycięzców, którzy zostaną uhonorowani nagrodami pieniężnymi PEARLS 20. PEARLS są równorzędnymi zwycięskimi filmami POOL – INTERNATIONALES TanzFilmFestival BERLIN i zostaną uhonorowane nagrodą pieniężną. Wybitni artyści, którzy aktywnie działają w obszarze filmu tanecznego otrzymają nagrodę PEARLS ARTIST PRIZE.

 

Więcej informacji: www.pool-festival.de

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia