ENG
A A A
 sierpień 2020 

Warsztaty taneczno-ruchowe Alberta Ciastka online

10 lipca 2020

Warsztaty

W ramach programu Kultura w Sieci Albert Ciastek zaprasza na zajęcia taneczno-ruchowe prowadzone za pośrednictwem dwóch platform internetowych, tj. Zoom i Instagram.  Lekcje są przeznaczone dla grup o różnym doświadczeniu ruchowym w technikach tańcu, improwizacji, podstawach techniki Cunninghama oraz medytacji w ruchu. Celem jest aktywizacja ruchowa uczestników oraz zdobycie przez nich wiedzy o danych technikach.

 

Zajęcia prowadzone są w dwóch formach, otwartej oraz zamkniętej. Forma otwarta jest to formą streamingu na żywo za pomocą aplikacji Instagram, bez możliwości rozmowy z odbiorcą. Odbiorca w trakcie lekcji może dołączyć lub zrezygnować z uczestnictwa, nie są wymagane wcześniejsze zapisy. Lekcja odbywać się będzie dwa razy w tygodniu, w poniedziałek oraz czwartek o godzinie 10.00 rano. Technika lekcji jest zmienna, z naciskiem na ćwiczenia oparte na jodze, improwizacji oraz medytacji. 

Drugą formą zajęć są zamknięte zajęcia prowadzone przez aplikację Zoom. Odbywają się w środy oraz soboty. Obowiązują zapisy. 

 

W środę:

 17.30–18.45 – Technika tańca. Zajęcia o profilu podstawowym dla młodzieży 12+ oraz dorosłych.

19.00–20.00 – Projekt solo. Zajęcia improwizacji solo przeznaczone dla tancerzy z podstawową wiedzą taneczną.

 

W sobotę:

12.30-13.45 – Technika tańca w oparciu o technikę Merce’a Cunninghama. Zajęcia przeznaczone dla tancerzy średniozaawansowanych z podstawową wiedzą z techniki klasycznej. 

 

Kontakt, zapisy do grup, informacje o zajęciach na stronie FB: 

https://www.facebook.com/albertdanceco/

lub e-mail: albert.ciastek.zajecia@gmail.com 

Projekt realizowany w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w Sieci.

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia