ENG
A A A
 grudzień 2020 
fot. materiały organizatora

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie: „WORLD WEB DANCE” – konkurs filmów internetowych

29 października 2020

Konkurs

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie ogłasza konkurs WORLD WEB DANCE. Do udziału w konkursie można zgłaszać filmy internetowe z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego, wyprodukowane we współpracy z zagranicznym partnerem. Konkurs jest skierowany do tancerzy i choreografów związanych z Warszawą. Zgłoszone prace będą publikowane na kanale Facebook, Centrum Teatru i Tańca w Warszawie.

 

W konkursie przewidziane są trzy nagrody. Prace oceniane będą przez dwuosobowe jury oraz przedstawiciela Centrum Teatru i Tańca w Warszawie. Istotnym kryterium oceny jury będzie współpraca choreografa z zagranicznym partnerem. Każdy juror przyzna jedną własną nagrodę w wysokości 1000 zł. Przedstawiciel Centrum Teatru i Tańca w Warszawie przyzna własną nagrodę w wysokości 1000 zł.

 

Organizatorzy czekają na etiudy filmowe, które będą obejmować współpracę z przynajmniej jednym partnerem z zagranicy (może to być muzyka, reżyseria, dramaturgia, taniec lub inne). W zgłoszeniu należy podać listę współrealizatorów. Konkurs przeznaczony jest dla prac premierowych.

 

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać informacje na temat związku kandydata z warszawską sceną tańca. Mogą to być dowolne działania zrealizowane w stolicy (premiery, udział w warsztatach, rezydencje, prezentacje). Nie wymagane jest zameldowanie lub adres zamieszkania w Warszawie.

 

Harmonogram konkursu:

 

Ogłoszenie konkursu: 9 października 2020 roku

Termin składania zgłoszeń: 1 listopada 2020 roku, godz. 20.00

Zgłoszenia można przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: biuro.ctit@gmail.com.

 

Publikacja wybranych zgłoszeń w internecie: 16 października – 15 listopada 2020 roku.

Ogłoszenie wyników: 30 listopada 2020 roku.

 

Szczegóły dostępne w regulaminie, do pobrania na stronie organizatora: tutaj

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia