ENG
A A A
 marzec 2021 
Centrum Teatru i Tańca w Warszawie: Nabór do drugiej edycji konkursu „StartUP – SCENA DLA MŁODYCH”

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie: Nabór do drugiej edycji konkursu „StartUP – SCENA DLA MŁODYCH”

18 stycznia 2021

Konkurs

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie ogłasza nabór do drugiej edycji konkursu StartUp – SCENA DLA MŁODYCH 2021 na projekt spektaklu z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego. Celem konkursu jest wspieranie młodych artystów zajmujących się tańcem współczesnym. Konkurs jest adresowany do artystów z Warszawy.

 

Wybrane projekty zostaną zrealizowane w Centrum Teatru i Tańca w Warszawie w okresie od kwietnia do czerwca 2021 roku. Laureaci otrzymają środki na realizację zgłoszonego spektaklu: 5 tys. zł na solo, 10 tys. zł na duet i 15 tys. zł brutto na spektakl wieloobsadowy, w tym: pomoc techniczną w trakcie prób generalnych (akustyka i oświetleniowca), przedpremierową promocję, możliwość skorzystania z przestrzeni do prób oraz konsultacje merytoryczną. Dodatkowo rezydenci otrzymają jednorazowe stypendium w wysokości 3 tys. zł brutto. Rezydencje zakończą się pokazami premierowymi.

 

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać wstępną koncepcję spektaklu, szacunkowy budżet projektu oraz portfolio. Szczegółowy opis trybu aplikacji znajduje się w treści regulaminu konkursu.

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 5 lutego 2021 roku. do godziny godz. 12.00 wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie aplikacji konkursowej na adres: biuro.ctit@gmail.com

 

Szczegółowy opis konkursu oraz zasady udziału są dostępne w regulaminie, który znajduje się pod linkiem: https://ctit.eu/.../startup_scena-dla-mlodych-2021_open.../

 

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa. 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia