ENG
A A A
 marzec 2021 
Na zdjęciu: Kerstin Kussmaul. Fot. Laurent Ziegler

Wiedeń: Festiwal ImPulsTanz – Embodied Myoreflex Therapy Certification (Certyfikat z zakresu miorefleksoterapii uzupełnionej o techniki somatyczne)

22 stycznia 2021

Szkolenia

Wiedeński Festiwal ImPulsTanz 2021 po raz kolejny zaskoczy mnogością programów edukacyjnych i szkoleniowych skierowanych zarówno do profesjonalnych tancerzy i choreografów, jak i do pasjonatów i amatorów tańca.

 

Oprócz programu stypendialnego danceWEB (dla profesjonalnych tancerzy) i programu Team up! (dla zespołów), ImPulsTanz po raz pierwszy oferuje trzyletni kurs certyfikujący z zakresu miorefleksoterapii uzupełnionej o techniki somatyczne. Program szkoleniowy będzie trwał od czerwca 2021 do kwietnia 2023 i skierowany jest do tancerzy, pedagogów tańca, osób zajmujących się technikami somatycznymi i pracujących w sektorze artystycznym, terapeutycznym lub społecznym, poszukujących praktycznych narzędzi terapeutyczno-edukacyjnych. Dwumodułowy program prowadzony przez Kurta Mosettera i Kerstin Kussmaul, w unikatowy sposób łączy terapię miorefleksoterapii z elementami praktyk somatycznych i tanecznych.

 

Termin rejestracji upływa 5 kwietnia 2021 roku.

 

Szczegółowe informacje na temat kursu oraz zapisów znajdują się pod linkiem:

www.impulstanz.com/en/embodied-myoreflex-therapy

 

Wszystkie pozostałe programy edukacyjne i szkoleniowe ImPulsTanz 2021 można znajdują siępod linkiem:

www.impulstanz.com/en/education

 

Regularnie aktualizowane informacje na temat ImPulsTanz 2021 można znaleźć na stronie festiwalu: www.impulstanz.com

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia