ENG
A A A
 kwiecień 2021 
Rejestracja na międzynarodowe wydarzenie sieciujące – „CINARS Web 2021”

Rejestracja na międzynarodowe wydarzenie sieciujące – „CINARS Web 2021”

7 kwietnia 2021

Jako międzynarodowe środowisko sztuk performatywnych mamy za sobą trudny rok zamrożenia działalności z powodu pandemii. Dziś każdy/każda z nas patrzy z nadzieją na postępy uruchomionych na całym świecie akcji szczepionkowych, dzięki którym być może stopniowo uda nam się wznowić nasze działania.

 

W tym kontekście niezwykle istotne jest spotkanie w jak najszerszym gronie profesjonalistów reprezentujących środowisko sztuk performatywnych. Stąd nasz pomysł, aby spotkać się on-line już w maju 2021 i opracować konkretny plan współdziałania w celu podtrzymania międzynarodowych relacji i poprawy sytuacji sztuk performatywnych.

 

Ponieważ tegoroczna 19. edycja Biennale CINARS nie może odbyć się w swojej tradycyjnej formie, stworzyliśmy nowy internetowy format wydarzenia sieciującego – CINARS Web 2021, który podobnie jak Biennale CINARS ma charakter międzynarodowy. Czterodniowy program CINARS Web 2021 obejmuje debaty, spotkania, sesje pitchingowe (dotyczące gotowych produkcji i spektakli w procesie powstawania), wirtualne przestrzenie twórczej wymiany i dialogu na temat nowych trendów. CINARS Web 2021 to święto kreatywności i sieciowania, podczas którego zredefiniujemy zasady działania międzynarodowego obiegu sztuk performatywnych.

 

Uczestnicy CINARS Web 2021 będą mieli także okazję odwiedzić wirtualną salę wystawową, a także odbyć spotkania zawodowe spersonalizowane przy użyciu specjalnego algorytmu. Nowością w 2021 roku będzie system „speed-networkingu”, ułatwiający przypadkowe spotkania, które mogą przyczynić się do powstania nowych relacji i projektów.

 

CINARS Web 2021 odbędzie się w dniach 25–28 maja 2021.

 

Rejestracja

 

Zniżka „Early-Bird” dostępna jest do 15 kwietnia 2021.

Rejestracja trwa do 2 maja 2021.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia