ENG
A A A
 maj 2021 
Warszawa: Warsztaty „Ciekawość tańca 7.0 – Dance Curiosity 7.0”

Warszawa: Warsztaty „Ciekawość tańca 7.0 – Dance Curiosity 7.0”

12 kwietnia 2021

Warsztaty

Holinga wraz z Bielańskim Ośrodkiem Kultury w Warszawie zapraszają na kolejną edycję warsztatów z cyklu Ciekawość tańca / Dance Curiosity, które poprowadzi Daniel Sandu z Amsterdamu, a współprowadzącą i organizatorką będzie Marta Berdel.

 

Dodatkowo organizatorzy zaproszą uczestników do Laboratorium Ruchu, czyli Open Dance Lab, gdzie będzie można podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami.

 

Warsztaty składać się będą z dwóch części:

 

Pierwsza część warsztatów to tańce z różnych stron świata. Program będzie charakteryzował się dużą różnorodnością. Organizatorzy zaproponują tańce z ponad 10 krajów.

 

Druga część warsztatów to taniec w edukacji wzbogacony o zaprezentowanie technik muzykoterapeutycznych i choreoterapeutycznych oraz elementy dramy.

 

Termin: 1-2 maja 2021

 

Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury, ul. Carla Goldoniego 1, Warszawa

 

Harmonogram:

1 maja, sobota: godz. 10.00-14.00

2 maja, niedziela godz. 9.00-13.00

 

Opłata: 250 zł od osoby

 

Wpłaty i zgłoszenia:

 

Proszę zgłaszać się mailowo na adres podany poniżej lub telefonicznie. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, adres mailowy, adres do korespondencji oraz numer telefonu. W zgłoszeniu proszę także podać, z jakimi grupami osób pracujecie Państwo na co dzień.

 

Koordynacja i współprowadzenie warsztatów:

 

Marta Berdel

marta.berdel@gmail.com

795 48 71 75

szczegóły: www.holinga.pl

 

Termin zgłoszeń i wpłat: do 15 kwietnia

 

 

Dane do przelewu:

„Holinga” Marta Berdel

ul. Krynicka 2/20, 35-505 Rzeszów

22 1050 1562 1000 0091 1123 5181, ING Bank Śląski

 

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wniesienie opłaty w formie przelewu przed warsztatami.

 

Organizatorzy proszą o przemyślenie wszelkich spraw formalnych przed szkoleniem i przedstawienie swoich oczekiwań w tym względzie np. wymogi odnośnie do faktury.

 

 

Daniel Sandu – tancerz, choreograf, pedagog tańca. Od wielu lat prowadzi warsztaty tańców międzynarodowych oraz stepowania na całym świecie – m.in. w Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Polsce, USA, Azji. Tańczył w rumuńskim zespole Ensemble Rapsodia Romana, był tancerzem w Międzynarodowym Teatrze Tańca w Amsterdamie, wykładał taniec w edukacji. Obecnie pracuje także z dziećmi ze specjalnymi potrzebami.

 

Podczas swoich warsztatów tańca często pracuje swoją autorską metodą 3R – Rhythm, Rumunia, Romowie (Rhythm, Romanian and Roma). Daniel wyznaje zasadę, że najważniejsza jest przyjemność tańczenia i poznawania tradycyjnych tańców, jak również stworzonych przez niego choreografii do muzyki tradycyjnej. Ideą przewodnią jest dla niego wolność i improwizacja w tańcu, a także znalezienie własnego rytmu i podążanie za nim.

 

Marta Berdel – pedagożka tańców etnicznych, instruktorka tańców polskich, muzykoterapeutka. Prowadzi zajęcia otwarte Taniec rekreacyjny – tańce z różnych stron świata. Współpracuje z różnymi organizacjami i instytucjami kultury z Rzeszowa i z całej Polski, m.in. z Akademią 50 Plus oraz w Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Rzeszowie, Polskim Związkiem Niewidomych – Oddział Podkarpacki, domami kultury oraz z Fundacją „Podaj Dalej” z Konina. Prowadzi zajęcia muzykoterapeutyczne i choreoterapeutyczne z młodzieżą z niepełnosprawnością w Centrum Dziennej Aktywności dla dzieci i młodzieży w Zespole Szkół w Łące prowadzonym przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Sprawnej Inaczej w Trzebownisku. Jak również w Stowarzyszeniu Przyjaciół Młodzieży Specjalnej Troski w Łańcucie. Przygotowują razem inscenizacje muzykoterapeutyczne, choreoterapeutyczne oparte na naturalnym ruchu i improwizacji. Tworzy wraz ze swoimi uczestnikami Muzykoterapeutyczny Teatr Tańca.

 

Chętnie robi zdjęcia i tworzy własne wizje świata w cyberprzestrzeni. Interesuje się dramą, Ruchem Autentycznym, terapią tańcem i ruchem, kulturą tradycyjną, etnografią. W czerwcu 2015 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Taniec polski – prowadzenie zespołów tanecznych, organizowane przez Wydział Muzyki oraz Studium Kulturalno-Oświatowe Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2018 roku ukończyła studia z muzykoterapii na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia