ENG
A A A
 czerwiec 2021 
Centrum Kultury w Lublinie, sala prób

Lublin: Konkurs na rezydencję artystyczną dla tancerzy i choreografów

11 czerwca 2021

Rezydencja artystyczna

Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają do udziału w konkursie (open call) na rezydencję artystyczną z obszaru tańca współczesnego, realizowaną w ramach programu Przestrzenie Sztuki Lublin. Nabór kończy się w niedzielę 27 czerwca. Rezydencja potrwa od 1 do 14 sierpnia 2021 roku.

 

Zamknięcie naboru zgłoszeń: 27 czerwca 2021, godz. 23.59

Rozstrzygnięcie konkursu: nie później niż 5 lipca 2021

Okres trwania rezydencji: 1-14 sierpnia 2021

 

Organizator zapewnia:

- zakwaterowanie w dniach 1-15 sierpnia 2021 dla max. 5 osób w pokojach gościnnych (1 lub 2 osobowych) z dostępem do aneksu kuchennego w Centrum Kultury w Lublinie;

- przestrzeń do prób w terminach 1-14 sierpnia 2021 (nieodpłatnie, więcej szczegółów w regulaminie);

- 5000 zł brutto jako ekwiwalent kosztów pobytu w Lublinie;

- opcjonalnie konsultacje artystyczne z przedstawicielem Organizatora (Lubelski Teatr Tańca).

 

Postanowienia końcowe:

Przysłanie zgłoszenia do udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika/uczestniczki dla celów związanych ze zorganizowaniem i przeprowadzeniem Konkursu i projektu. Informacja (RODO) o sposobie przetwarzania danych osobowych Uczestników konkursu open call na rezydencję artystyczną jest zawarta w formularzu zgłoszeniowym.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Regulamin konkursu (open call) na rezydencję artystyczną w ramach programu Przestrzenie Sztuki Lublin 2021.

 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udziela Lubelski Teatr Tańca: taniec@ck.lublin.pl.

 

Rezydencja artystyczna odbywa się w ramach programu Przestrzenie Sztuki Lublin, który finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia