ENG
A A A
 lipiec 2021 
Moritz Ostruschnjak's Tanzanweisungen ("it won't be like this forever"), fot. W. Hoesl

Aerowaves Twenty22: Nabór prac choreograficznych

23 czerwca 2021

Nabór prac performatywnych

Sieć Aerowaves, jak co roku, prowadzi nabór prac utalentowanych choreografek i choreografów z Europy. Celem programu jest wspieranie najciekawszych głosów choreograficznych w ramach rocznego cyklu prezentacji w instytucjach partnerskich sieci Aerowaves Network. Każda z instytucji pokazuje prace co najmniej trzech spośród dwudziestu osób zakwalifikowanych do programu. Prezentacje odbywają się w siedzibach instytucji partnerskich oraz na festiwalach.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń to 15 września 2021.

 

Zgłoszenie do programu to szansa pokazania swojej pracy w ramach repertuaru jednej z instytucji partnerskich, niezależnie od tego, czy dana osoba została zakwalifikowana do finałowej dwudziestki. Instytucje partnerskie w porozumieniu z Aerowaves Network organizują co roku ok. 100 prezentacji artystów i artystek biorących udział w naborze.

 

Twórczość osób zakwalifikowanych do grona Aerowaves Twenty promowana jest przez okres dwunastu miesięcy na stronie programu w zakładkach profilowych artystów i artystek, z których każda zawiera profil artysty oraz zdjęcia i materiały prasowe na jego temat.

 

Wybrane osoby z grona Aerowaves Twenty otrzymają zaproszenie do występów podczas Spring Forward Festival.

Osoby, których zgłoszenia zostały odrzucone, mogą aplikować ponownie w kolejnych latach (na podstawie innych prac). Ponowny udział w naborze pomaga w zwiększaniu rozpoznawalności danego artysty/artystki, szczególnie w przypadku młodych choreografów i choreografek.

 

Procedura zgłoszeniowa:

 

1.           Nagranie wideo

Plik wideo powinien być prostym nagraniem publicznej prezentacji pracy artysty, zarejestrowanej od początku do końca (maksymalny czas nagrania to 40 minut).

2.           Kontakt z krajowym przedstawicielem Aerowaves Network

Artyści proszeni są o poinformowanie krajowego przedstawiciela Aerowaves Network o swojej aplikacji i zaproszenie go do obejrzenia prezentacji na żywo.

3.           Termin nadsyłania zgłoszeń to 15 września 2021 (godz. 17.00 czasu lokalnego)

Należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa w naborze. W przypadku pytań zainteresowane osoby proszone są o kontakt z organizatorami naboru pod adresem: info@aerowaves.org.

 

Więcej informacji na stronie programu Aerowaves Twenty

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia