ENG
A A A
 sierpień 2020 
Fot. Janusz Matuszewski

Ex-it

Warszawski Teatr Tańca | 00-139 Warszawa | 2009

Ex-it to spektakl oparty na improwizacji ruchowej i muzycznej, w którym głównym założeniem jest próba zdystansowania się do obowiązujących mód i trendów w obecnym teatrze tańca / ruchu. To obraz sumujący subiektywne spostrzeżenia dotyczące sztuki wypowiedzi scenicznej, posługującej się ruchem jako narzędziem. Obraz ten wykonawcy pozostawiają bez konkretnego komentarza. Współdziałają w nim z muzykami improwizującymi na żywo i warstwą muzyczną przygotowaną wcześniej.

 

Premiera spektaklu odbyła się podczas Com`in Festiwal w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie 26 listopada 2009 roku.

 

Reżyseria: Aleksandra Dziurosz

Muzyka: Karolina Amirian

Improwizacje: Tomasz Busławski – sax, Jakub Szydło – bębny

Tancerze: Aleksandra Dziurosz, Joanna Haszcz

Czas trwania: 45 min.

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 

przedstawienia:

26 listopada 2009 | Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia