ENG
A A A
 kwiecień 2021 
wydarzenia - Warsztaty | 1
Oxygen Advantage, fot. Jacob Owens

Wrocław/Instytut Grotowskiego: „Oxygen Advantage” – warsztaty oddechowe; prowadzenie: Jakub Gontarski

29 maja 2021 | godz. 15:00 | Wrocław: Instytut Grotowskiego, Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30/32

30 maja 2021 | godz. 10:00 | Wrocław: Instytut Grotowskiego, Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30/32

Warsztaty

Oxygen Advantage® to naukowa metoda oddechowa poprawiająca wydajność procesów fizjologicznych i biomechanicznych ciała. Ten autorski program stworzony został przez Patricka McKeowna, światowej sławy eksperta w dziedzinie oddychania oraz autora książek, publikacji i artykułów naukowych. Jego metoda wspiera profesjonalnych sportowców, zawodników sportów walki, pasjonatów sztuk walki, tancerzy, aktorów oraz ludzi zajmujących się różnymi dziedzinami rekreacji i nie tylko. Warsztaty poprowadzi Jakub Gontarski, certyfikowany instruktor metody Oxygen Advantage®. 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia