ENG
A A A
 maj 2021 
Poznań: Alisa Makarenko „Sensualista”

Poznań: Alisa Makarenko „Sensualista”

17 września 2017 - 18 września 2017 | godz. 19:05 | Poznań: Studio Aktorskie STA, ul. Ratajczaka 18.

Pokaz spektaklu

Improwizacja podsycona ambitnym planem; wieczór pełen tańca, do utworów ukochanego wykonawcy, a na scenie jedna tancerka, której energii starczy na cały zespół; dwa dni, w trakcie których widzowie zostaną  świadkami dwóch różnych spektakli –  w końcu to improwizacja; wyjątkowo sensualne przeżycie, pełne ukrytych znaczeń i atmosfery jak ze snu; Spotkanie,  podczas którego może wydarzyć się wszystko.

 

światło: Michał Satława

plakat: Joanna  Michalczuk

 

Alisa Makarenko –  tancerka, choreografka, pedagożka tańca. Pracowała z Teatrem Academia, Warszawskim Teatrem Tańca, Teatrem Tańca Zawirowania, Malta Festival, Dancing Poznań, Warsaw Dance Days, Teatrem Nowym w Poznaniu, Wrocławskim Teatrem Współczesnym i wieloma innymi. Wielokrotnie nagradzana (m.in. nagroda za wkład w sztukę choreograficzną) i doceniana na wielu konkursach w Polsce i za granicą.

 

Miejsce: http://studiosta.pl/misjav/

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia