ENG
A A A
 lipiec 2020 
Fot. materiały organizatorów

Opera Wrocławska: „Open Door” – pokaz powarsztatowy

30 czerwca 2018 | godz. 19:00 | Wrocław: Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35

Pokaz warsztatowy

Opera Wrocławska zaprasza na finałowy pokaz choreografii powstałych podczas warsztatów choreograficznych Open Door. Pomiędzy dwoma wykonaniami  premiery operowej Zakaz miłości Ryszarda Wagnera , zostanie zaprezentowane dziewięć etiud choreograficznych, które z tancerzami Opery Wrocławskiej przygotowało dziewięciu polskich i zagranicznych choreografów.

 

To inicjatywa, która ma na celu propagowanie tańca współczesnego i wspieranie młodych choreografów w ich rozwoju zawodowym. Ponadto Open Door to promocja muzyki polskich kompozytorów. Przygotowane chorografie powstały do dzieł Fryderyka Chopina, Wojciecha Kilara, Sławomira Kupczaka i Pawła Mykietyna.

 

Etiudy zostaną zaprezentowane również w Dreźnie i Ostrawie w ramach partnerstwa z zagranicznymi instytucjami kultury. 

 

Bilety: 10/20 zł

 

Szczególowe informacje o warsztatach Open Door. 

 

Projekt jest realizowany we współpracy z Semperoper Ballet z Drezna.

Warsztaty zostały współfinansowane przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej, a patronat nad nimi objął Instytut Goethego.

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia