ENG
A A A
 sierpień 2020 
Wrocław/Instytut Grotowskiego: Teatr fizyczny – warsztaty z Vivien Wood

Wrocław/Instytut Grotowskiego: Teatr fizyczny – warsztaty z Vivien Wood

5 kwietnia 2019 - 9 kwietnia 2019 | godz. 10:00 | Wrocław: Instytut Grotowskiego, Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30/32, w godz. 10.00-14.00

Warsztaty

Instytut im. Jerzego Grotowskiego zaprasza w dniach 5–9 kwietnia na warsztaty prowadzone przez Vivien Wood. Zajęcia skupią się na podstawowych elementach pracy aktora/tancerza, jak: współpraca, precyzja, obecność, dynamika ruchu, reakcja i odruchy. Uczestnicy będą zaproszeni do wykonania autorskich zadań w oparciu o improwizację ruchową i tekstową. W centrum zainteresowania znajdzie się komunikacja ciała przez ruch.

 

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

 

Termin: 5–9 kwietnia 2019 (piątek–wtorek), w godz. 10.00-14.00

Koszt: 400 PLN

 

Zgłoszenia:

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesyłać do 24 marca 2019 roku do Magdaleny Mądrej na adres: magda@grotowski-institute.art.pl. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.


Miejsce:
Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Studio Na Grobli

Więcej informacji: tutaj

 

Vivien Wood przez osiem lat kształciła się w szkole Royal Ballet w Londynie, studiowała taniec klasyczny i współczesny. Tańczyła balet klasyczny, a następnie zajęła się pracą teatralną i tańcem współczesnym. Występowała na całym świecie z nowatorskimi artystami, takimi jak: Michael Clark, Mark Baldwin, Simone Benmussa (Théâtre du Rond Point), Rui Horta, Wendy Houstoun i, przez wiele lat, Lloyd Newson (DV8). Jest pedagożką i mentorką, znaną i szanowaną w Wielkiej Brytanii i na świecie. Jej debiut reżyserski, spektakl Exile (2013), znalazł się finale konkursu czasopisma „Culture Awards” w kategorii „spektakl roku”.

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia