ENG
A A A
 maj 2021 
fot. materiały organizatora

Wrocław/X CYRKULACJE: Igor Podsiadły „Teatr interdyscyplinarny” – ścieżka twórcza

29 kwietnia 2019 | godz. 09:00 | Wrocław: Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30/32, w godz. 9.00-13.00

Warsztaty

Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „MOMENTUM”, we współpracy z Instytutem im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu,  zaprasza do udziału w X Wrocławskim Festiwalu Ruchu CYRKULACJE – święcie ruchu, tańca, jogi i sztuki. W tym roku, w dniach od 26 kwietnia do 1 maja, odbędzie się jubileuszowa 10. edycja pod nazwą Celebracja. Jedną ze ścieżek twórczych będą warsztaty Teatr interdyscyplinarny, które poprowadzi Igor Podsiadły. Podczas zajęć uczestnicy skupią się na poszukiwaniu punktów stycznych teatru, tańca i muzyki.

 

Prowadzący o warsztatach:  

Podczas warsztatu będziemy zajmowali się elementami wspólnymidla teatru, tańca i muzyki, jak: muzykalność, improwizacja, praca z partnerem, świadomość przestrzenna i umiejętność precyzyjnego egzekwowania formy.

 

Prowadzący:

Igor Podsiadły – przygodę z tańcem współczesnym rozpoczął jako tancerz Teatru Tańca Alter w Kaliszu. W roku 2008 ukończył Akademię Tańca Codarts w Rotterdamie i rozpoczął prace z zespołem Club Guy & Roni. W 2014 roku otrzymał nagrodę „Zwaan”, dla najlepszego tancerza Holandii. Pracuje również jako nauczyciel tańca w wielu krajach Europy.

 

Zapisy: cyrkulacje.zapisy@gmail.com 

Koszt: 440 zł

Karnet (Wybrane ścieżki twórcze / Wybrane lekcje otwarte / Wszystkie wydarzenia towarzyszące / Wieczorna Vinyasa joga / Laboratoria / Poranne rozruchy): 700 zł 

 

Ścieżka twórcza to intensywny, pięciodniowy warsztat dla zamkniętej grupy osób. Warsztaty zorientowane są na pracę w procesie twórczym, pod okiem doświadczonego pedagoga.

 

***

Głównym organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „MOMENTUM” z Wrocławia. Festiwal współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Wrocław. Partnerem głównym przedsięwzięcia jest Instytut im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu.

 

Oprócz stałego programu ścieżek twórczych (cykl autorskich zajęć dla stałej grupy), lekcji otwartych (zajęcia z różnych technik i metod pracy otwarte codziennie dla nowych uczestników), w ofercie festiwalu znajdują się również laboratoria, poranne rozruchy, wieczorna joga i wydarzenia towarzyszące (koncerty, spektakle, jamy, dyskusje panelowe) – skierowane do wszystkich uczestników festiwalu oraz publiczności zewnętrznej. Formuła ta umożliwia więc uczestnictwo na różnych poziomach.

 

Informacje o wydarzeniu:

http://cyrkulacje.wroclaw.pl/

 

Informacje: cyrkulacje.zapisy@gmail.com, tel.: 530 716 044 (Aga), 791 561 909 (Kuba)

 

Organizator: Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „MOMENTUM”

Partner główny: Miasto Wrocław, Instytut im. Jerzego Grotowskiego

Patronat honorowy: Narodowe Centrum Kultury

Patroni medialni: taniecPOLSKA.pl, TVP Kultura, TVP Wrocław, Radio Wrocław, Radio Wrocław Kultura, Radio Ram, Gazeta Wrocławska, Nasze Miasto, Teatralny.pl

Partnerzy: Czary w gary, Drzewo życia, Mentalny Ogród, Cantino

 

 

 

 

 

 

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia