ENG
A A A
 lipiec 2020 

Kielce: Kielecki Teatr Tańca „Pasja”

12 kwietnia 2019 | godz. 19:00 | Kielecki Teatr Tańca | Kielce

Pokaz spektaklu

Widowisko ukazuje temat męki Chrystusa w nieco inny sposób niż w tradycjach liturgicznych. Głównymi bohaterami są Maria Magdalena i Judasz. Kielecki Teatr Tańca postanowił spojrzeć na miłość Jezusa poprzez Marię Magdalenę i Judasza, odsuwając fizyczność w tej historii na plan dalszy a skupiając się nad wymową duchową. Poszczególne sceny pomyślane zostały jako teatralne obrazy-znaki, jakby stacje w drodze życia i drodze krzyżowej Jezusa.

 

spektakl taneczno-muzyczny

Premiera odbyła się 12 kwietnia 2006 roku na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca
Spektakl jednoaktowy, czas trwania: 65 min

Wznowienie spektaklu z udziałem baletu Kieleckiego Teatru Tańca
Muzyka odtwarzana z taśmy.

 

Trailer

 

Bilety dla szkół w cenie 18 zł. Rezerwacji biletów można dokonywać pod nr tel. 41 36 76 712, 693 695 826, e.przewozniak@ktt.pl

FORMULARZ ZAMÓWIENIA BILETÓW SZKOLNYCH

 

Bilety w cenie: 30, 40, 50 do nabycia w kasie Teatru (wejście od kawiarni Antrakt) od 16 marca w godzinach 14.00 - 17.00, w dniu spektaklu 14.00 - 18.00.
Rezerwacje pod nr tel. 41 36 76 712 lub e-mailem: impresariat@ktt.pl.

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia