ENG
A A A
 lipiec 2020 
fot. materiały organizatora

Bytom/ROZBARK in Motion 2019: Dobrosława Choryńska-Chudy „CV na dobry początek nowej kariery zawodowej” – warsztat

29 czerwca 2019 | godz. 15:00 | Bytom: Teatr ROZBARK, ul. Wojciecha Kilara 29, w godz. 15.00-19.00

Szkolenia

W ramach międzynarodowego festiwalu teatru tańca i ruchu ROZBARK in Motion Teatr ROZBARK zaprasza na spotkanie z Dobrosławą Choryńską-Chudy, doradczynią zawodową programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich pasjonatów tańca, którzy mają w planach budowanie kariery zawodowej w oparciu o kompetencje związane z tą dziedziną. Wstęp wolny.

 

O szkoleniu: 

To, co daje nam taniec, możemy wykorzystać w każdym zawodzie, w każdej pracy. Uczestnicy podczas spotkania dowiedzą się, jak pasja do tańca może stać się bazą do dalszej kariery zawodowej, jak napisać CV i jakie zawody wybierają tancerze kończący swoją karierę sceniczną. Po warsztacie będzie możliwość porozmawiania indywidualnie z Dobrosławą Choryńską-Chudy, doradczynią zawodową specjalizującą się we wspieraniu tancerzy w ich poszukiwaniu (i znajdowaniu) nowej drogi zawodowej.

 

Warsztat jest elementem programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy Zbuduj swoją karierę realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

 

Dobrosława Choryńska-Chudy doradczyni zawodowa i trener z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy. Wspiera przy planowaniu rozwoju zawodowego, reorientacji zawodowej oraz wyborze ścieżki edukacyjnej. Doradza i analizuje predyspozycje i potencjał zawodowy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Licencjonowany trener programu Spadochron dla osób planujących karierę, zmieniających zawód i szukających pracy. Ma ponad 10-letnie doświadczenie doradcy personalnego w HR w zakresie m.in. ścieżek rozwoju, rekrutacji oraz assessor w projektach Assessment i Development Centre (Centrum Oceny i Rozwoju). Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego.

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia