ENG
A A A
 lipiec 2020 
 Companhia de Dança de Almada "Fobos", fot. Pedro Soares

Poznań/Malta 2019: Companhia de Dança de Almada „Fobos”

26 czerwca 2019 | godz. 21:00 | Poznań: Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 2, ul. Głogowska 14

Pokaz spektaklu

Polski Teatr Tańca, w ramach cyklu Polski Teatr Tańca na Malcie, zaprasza na spektakl Fobos portugalskiego zespołu Companhia de Dança de Almada.

 

O spektaklu:

 

 

Fobos jest swoistym studium strachu jednostki, próbą zrozumienia tego, co i dlaczego nas przeraża. Strach to część naszego codziennego życia, uniwersalna emocja, która zmusza nas do kwestionowania własnej odwagi. Istnieją jednak różne obawy, zarówno materialne, jak i abstrakcyjne, te, które należy pokonać, i te, które są niezbędne do przetrwania. Należy zamknąć oczy i zrobić krok do przodu!

 

Choreografia: Bruno Duarte


Wsparcie projektu: Ana Macara i Maria João Lopes


Tekst: José Jorge Letria


Reżyseria świateł: Cláudia Rodrigues


Asystent choreografa: Maria João Lopes


Kostiumy: Alexandra Monteiro


Obsada: Beatriz Rousseau, Bruno Duarte, Francisco Ferreira, Joana Puntel, Luís Malaquias, Mariana Romão, Raquel Tavares


 

Companhia de Dança de Almada to profesjonalny zespół taneczny z siedzibą w Almadzie (niedaleko Lizbony), prowadzony przez Marię Franco. Od momentu jego powstania w 1990 roku, zespół promuje taniec współczesny, tworząc projekty, organizując szkolenia zawodowe i umożliwiając wymianę krajową i międzynarodową. Oferuje również wiele działań skierowanych do szerokiej publiczności, zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, w tym publiczne zajęcia i sesje popularyzujące taniec.

 

Bilety: 15 zł

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia