ENG
A A A
 lipiec 2020 
Teatr Tańca Zawirowania & Valerie Green/Dance Entropy "Everything", fot. materiały własne organizatorów

Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: Teatr Tańca Zawirowania & Valerie Green/Dance Entropy „Everything”

24 czerwca 2019 | godz. 18:00 | Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

Instalacja

Everything to instalacja taneczna, odwołująca się do stale rozszerzającego się wszechświata. Performans wchodzi w interakcję z konstelacją gwiazd i ciałem człowieka w różnych stanach formacji i eksplozji. Inspirowany astrofotografią, teorią strun, łączności oraz medytacji w przestrzeni i czasie. Nowa praca łączy wzrokowy, fizyczny oraz emocjonalny przekład kosmosu. Praca powstała jako rezultat wymiany kulturalnej oraz współpracy pomiędzy Valerie Green/Dance Entropy a Teatrem Tańca Zawirowania.

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia