ENG
A A A
 maj 2021 
fot. materiały organizatora

Warszawa/Zachęta: „Rozgrzewka” – Weronika Pelczyńska, Aleksandra Janus

6 lipca 2019 | godz. 17:00 | Warszawa: Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, pl. Małachowskiego 3

Inne

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na Rozgrzewkę, czyli cykl wydarzeń ruchowych dla publiczności, przechodniów i użytkowników placu Małachowskiego. 

 

O Rozgrzewce:

Bazując na pracy z ciałem, tańcu współczesnym, improwizacji, z wykorzystaniem badań publiczności, choreografka Weronika Pelczyńska i badaczka Aleksandra Janus przygotowały rozgrzewki, które mogą (choć nie muszą) być wstępem do wizyty w Zachęcie. Zajęcia mają na celu skupienie uwagi uczestników na ich ciele i cielesnym doświadczeniu ruchu, dynamiki i przestrzeni. Zakończą się w sobotę 12 października finałem i podsumowaniem cyklu.

 

Wstęp wolny.

 

Więcej informacji: www.zacheta.art.pl i FB

 

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia