ENG
A A A
 marzec 2021 
fot. materiały organizatora

Łódź/Festiwal Retroperspektywy 2019: Warsztaty master class z Teatrem Sláva

25 sierpnia 2019 | godz. 10:00 | Łódź: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3, sala C 101

Warsztaty

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Retroperspektywy 2019 w Łodzi Teatr CHOREA zaprasza na warsztaty master class z Teatrem Sláva. To fizyczny teatr ze Szwecji, który swoją pracę opiera na zespołowym treningu ciała i głosu.

 

O warsztatach:

Warsztaty z Teatrem Sláva to 3 godziny intensywnych badań nad głosem, ruchem, uwagą, przestrzenią i działaniem zespołowym. Instruktorki łączą proste, choć wymagające ćwiczenia fizyczne z techniką pracy z głosem oraz śpiewem, co pozwala uczestnikom odkryć wielką siłę, wytrzymałość i obecność – we wspólnym głosie i ruchu grupy.

 

O prowadzących: 

Harmoniczny śpiew chóralny oddaje serce i duszę Teatru Sláva. Sláva to również naładowana energetycznie fizyczna obecność.

Koncepcja pracy teatru jest zakorzeniona w intensywnym treningu ciała i głosu, wywodzącym się z europejskiej tradycji teatru totalnego, opartego na pracy zespołowej. Dzięki temu Teatr Sláva tworzy spektakle, które są wizualnie efektowne i niezwykle poetyckie. Piętnaście lat temu Teatr założył swoją siedzibę na południe od Sztokholmu, w Tonsalen. Od lat 90. prowadzi warsztaty i występuje przed widzami w każdym wieku. Więcej: https://www.facebook.com/teaterslava/

 

Prowadzące: Elin Tisell, Maria af Klintberg, Viktoria Siwek

 

Warsztat przeznaczony dla artystów, aktorów, performerów, tancerzy, wokalistów

Liczba uczestników: 15 osób

Wiek uczestników: 16 +

Na warsztaty uczestnicy powinni zabrać wygodny strój do intensywnych ćwiczeń fizycznych, nie krępujący ruchów.

 

Koszt: 60 zł

 

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-18.00:

- mailowo: chorea.warsztaty@gmail.com

- telefonicznie: +48 506 103 207

W tytule maila należy podać tytuł warsztatu.

W treści maila należy podać imię, nazwisko i wiek uczestnika oraz krótką informację uzasadniającą chęć wzięcia udziału w warsztatach, lub krótkie CV / biogram.

 

Szczegółowe informacje i regulamin: tutaj

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia