ENG
A A A
 marzec 2021 
Wonderland Collectief „BB”, fot. Moon Saris

Łódź/Festiwal Małe Retroperspektywy 2019: Wonderland Collectief „BB”

25 sierpnia 2019 | godz. 11:00 | Łódź: Sala warsztatowa, Galeria Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

Pokaz spektaklu

Festiwal Małe Restroperspektywy 2019, organizowany przez Teatr CHOREA, zaprasza na spektakl BB w wykonaniu Wonderland Collectief. Jest to dzieci w wieku 6-18 miesięcy wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami.

 

Niezwykłe i interaktywne taneczno-muzyczne przeżycie dla najmłodszych. W tym magicznym widowisku wypełnionym muzyką i zainspirowanym występami klaunów, tancerze i muzycy improwizują i przechadzają się przed widownią. Turlają się, ślizgają i otaczają uczestników muzyką. Wspólna improwizacja czerpie inspiracje z ruchów i dźwięków dostarczanych przez małych widzów. Poruszający i jedyny w swoim rodzaju dialog między aktorami a dziećmi – małymi i dużymi – toczy się na oczach gości.

 

Reżyseria: Makiko Ito

Taniec: Raoul Germano, Makiko Ito

Muzyka: Felicity Provan (trąbka, głos), Nina Hitz (wiolonczela)

Czas trwania: 25 minut spektakl + 15 minut zabaw interaktywnych

 

Makiko Ito – choreografka i tancerka z Japonii. Razem z Wonderland Collectief tworzy interaktywne występy skierowane do dzieci. Współpracuje z muzykami, którzy odgrywają kluczową rolę w nawiązywaniu interakcji z widownią. Pięknem i siłą Makiko Ito jest jej głębokie porozumienie z dziećmi, które są nią oczarowane i uwielbiają jej widowiska.

 

Wonderland Collectief – kolektyw muzyków i tancerzy, którego dyrektorem kreatywnym jest Makiko Ito, choreografka i tancerka z Japonii. Spektakle Wonderland Collectief są oparte na specjalnej technice improwizacyjnej, dzięki której każdy z nich jest wyjątkowy.  

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia