ENG
A A A
 sierpień 2020 
Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019/OPEN PLATFORM: Konsultacje z Komisją Artystyczną PPT 2019

Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019/OPEN PLATFORM: Konsultacje z Komisją Artystyczną PPT 2019

7 września 2019 | godz. 09:00 | Gdańsk: Europejskie Centrum Solidarności, pl. Solidarności 1

Spotkanie

W ramach OPEN PLATFORM Polskiej Platformy Tańca 2019 odbędą się konsultacje z Komisją Artystyczną PPT 2019.

 

Podczas dyżuru merytorycznego artystki i artyści będą mogli zasięgnąć opinii członków i członkiń Komisji Artystycznej zarówno na temat spektakli rekomendowanych do udziału w Platformie, jak i tych, które nie zostały przyjęte w pierwszym lub drugim etapie selekcji. Zachęcamy do indywidualnych konsultacji.

 

Członkowie i członkinie Komisji będą także udzielać informacji zwrotnej w trakcie całej Platformy. Przewidziano również możliwość mailowego udzielenia informacji zwrotnej. Indywidualne zapytanie należy kierować na adres info@polskaplatformatanca.pl.

 

***

 

Polska Platforma Tańca 2019 odbywa się w dniach 5-8 września 2019 roku w Gdańsku. Jest  to wydarzenie promujące najciekawsze produkcje taneczne zrealizowane przez polskich choreografów. Mała Platforma, organizowana po raz pierwszy, odbywa się w terminie 30-31 sierpnia 2019 roku w Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku.

 

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=waCvxpE7oXQ

Spot: https://www.youtube.com/watch?v=xUqkQcdBF9c

 

Organizatorem Polskiej Platformy Tańca jest Instytut Muzyki i Tańca. Współorganizatorami są Fundacja Polka dot oraz Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw. Głównym partnerem wydarzenia jest Instytut Adama Mickiewicza, koproducent międzynarodowego spektaklu Serce Fabryki przygotowanego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022. Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

 

Partnerami projektu są: Europejskie Centrum Solidarności, Gdański Teatr Szekspirowski, Instytut Kultury Miejskiej, Miejski Teatr Miniatura, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Klub ŻAK, Gdyńska Szkoła Filmowa, Kolonia Artystów, POLsail, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Janiny Jarzynówny-Sobczak, Twoja Stocznia, 100cznia.

 

Partnerami medialnymi projektu są: „Didaskalia. Gazeta Teatralna”, Magazyn „Presto”, taniecPOLSKA.pl, teatralny.pl, Radio Gdańsk S.A., „Gazeta Wyborcza Trójmiasto/Co Jest Grane 24”, TVP Kultura, TVP2.

 

www.polskaplatformatanca.pl

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia