ENG
A A A
 wrzesień 2020 
Anna Skolimowska, Krzysztof Skolimowski – warsztat turlania i zabaw choreograficznych dla dzieci i opiekunów

Warszawa/39. Scena Tańca Studio: Anna Skolimowska, Krzysztof Skolimowski – warsztat turlania i zabaw choreograficznych dla dzieci i opiekunów

13 października 2019 | godz. 13:00 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

Warsztaty

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na warsztat turlania i zabaw choreograficznych dla dzieci i opiekunów, który odbędzie się w ramach 39. Sceny Tańca Studio.

 

O warsztacie:

 

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i ich opiekunów, podczas których będziemy się turlać, skakać, podtrzymywać, wspierać, pokrzykiwać, śpiewać i tańczyć, a wszystko po to aby doświadczyć radości ze wspólnej, twórczej zabawy, komponowania ruchu i tworzenia prostych choreografii. Warsztat przeznaczony dla dzieci w wieku 4-8 lat.

 

Przewidziano dwie grupy po 20 osób łącznie (dzieci i opiekunów): o godz. 13.00 i 14.30.

 

czas trwania: 60 min

 

Anna Skolimowska – nauczycielka wychowania fizycznego, instruktorka tańca współczesnego i fitness, była tancerka Pracowni Fizycznej Jacka Owczarka, od dwóch lat pasjonatka śpiewu białego. Śpiewa w Zespole Ludowym Piliczanie, wraz z Krzysztofem Skolimowskim prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i rodzin.

 

Krzysztof Skolimowski – tancerz, pedagog absolwent wychowania fizycznego na Uniwersytecie Łódzkim. Szkolił się w Wake Forest University Department of Theatre and Dance w Karolinie Południowej w USA. Starszy wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i techniki tańca. Nauczyciel jogi międzynarodowej Fundacji Art of Living. Twórca spektakli i audycji tanecznych dla dzieci. Jako tancerz i choreograf współpracował z wieloma instytucjami, grupami i teatrami w całej Polsce, m.in. Pracownią Fizyczną, Teatrem Tańca Alter, Teatrem V6 w Łodzi, Teatrem Pinokio.

 

Kuratorki 39. Sceny Tańca Studio: Joanna Chitruszko, Sonia Nieśpiałowska-Owczarek

 

***

 

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce lub zagranicą. Cyklicznie, przez kilka dni w miesiącu STUDIO teatrgaleria będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

 

Projekt Scena Tańca Studio realizowany jest od września 2015 roku przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Biura Kultury m.st. Warszawy.

 

BILETY: 20 zł

Bilety do nabycia w kasie STUDIO teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej: www.teatrstudio.pl

 

Organizatorzy:

STUDIO teatrgaleria

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

 

Dofinansowano ze środków:

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasta Stołecznego Warszawy

 

 

IMIT (miniaturka)STUDIO NOWE LOGO 2019 (miniaturka) 

 

 MKiDN dofinansowanie (miniaturka)       Syrenka 2019 STS (miniaturka)

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia