ENG
A A A
 sierpień 2020 

Warszawa/Dom Kultury Kadr: „Projekt: 3 Siostry”

23 września 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32

Pokaz spektaklu

Fundacja ART_committed zaprasza na pokaz spektaklu teatru tańca Projekt: 3 siostry w reżyserii, choreografii i wykonaniu Agnieszki Bednarz, Pauliny Jóźwickiej i Katarzyny Kostrzewy, inspirowany jednym z najwybitniejszych dzieł Antoniego Czechowa.

 

o Projekcie: 3 siostry:

Czy marzenia trzymają nas przy życiu? Marzenia o spełnieniu, miłości, bliskości...

Czy mamy siłę, żeby za nimi podążać?

Trzy siostry: Olga, Masza i Irina tkwią w sieci skomplikowanych relacji, niespełnienia i tęsknot. Śmiech przeplata się ze smutkiem, złością, refleksją.

Niespełna godzinny kalejdoskop wydarzeń opowiadany nie tylko słowem, a przede wszystkim tańcem i gestem. Bohaterki z nadzieją wołają: „do Moskwy!”. Czy Moskwa będzie spełnieniem?

Zobacz i przeżyj historię sióstr Prozorov!

 

choreografia i wykonanie: Agnieszka Bednarz, Paulina Jóźwicka/Magdalena Fejdasz, Katarzyna Kostrzewa

kostiumy: RISK made in Warsaw
muzyka: collage

 

czas trwania: 45 min

 

Projekt jest współfinansowany przez m.st.Warszawa w ramach programu ART_AKCJA Fundacji ART_committed, zakładającego regularną prezentację spektakli teatru tańca w Warszawie. Partnerem programu jest Dom Kultury Kadr.

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia