ENG
A A A
 wrzesień 2020 
fot. Paweł Wyszomirski

Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0”: „Coaching teatru tańcaˮ – Warsztaty Mistrzowskie z prof. Ewą Wycichowską

20 października 2019 | godz. 10:00 | Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego | 53 - 121 Wrocław

Warsztaty

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na Warsztaty Mistrzowskie: Coaching teatru tańca z prof. Ewą Wycichowską – tancerką, choreografką, profesor sztuk muzycznych, w latach 1988-2016 dyrektor naczelną i artystyczną Polskiego Teatru Tańca – Baletu Poznańskiego. Warsztaty są bezpłatne, odbywają się w ramach projektu Akcja: EDUKACJA 3.0.

 

Warsztaty Mistrzowskie to nowa propozycja edukacyjna Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Zajęcia są prowadzone przez aktorów, tancerzy, choreografów i reżyserów, a skierowane do osób zainteresowanych rozwojem w przestrzeni teatru, w tym szczególnie teatru ruchu.  

  

O warsztacie: 

 

Warsztaty będą dotyczyły zadań opartych na sztuce improwizacji ruchu, bezruchu i tańca jako narzędzia w procesie twórczym. Wspólnym tematem, który nas połączy w działaniach coachingowych, będzie słowo – MIĘSO, Mięso, mięso... W ciągu dwudniowej intensywnej pracy, wymagającej: uważności, empatii, wyobraźni, będziemy poszukiwać scen wyrażających nasz różnorodny stosunek do mięsa; mięsa w szerokim i osobistym rozumieniu. Uczestnicy warsztatów mogą (nie muszą) przynieść pomoce w postaci rekwizytów, kostiumów, które chcieliby w swoich działaniach wykorzystać. Jednak struktura kreacji pozostaje OTWARTA, a jej finał jest NIE DO PRZEWIDZENIA... – Ewa Wycichowska

 

Zapisy: Piotr Soroka, pio.soroka@gmail.com (o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń). Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą wygodnego obuwia i stroju sportowego. 

 

Warsztaty Mistrzowskie są częścią projektu Akcja: EDUKACJA 3.0 i dofinansowywane są z programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Urzędu Marszłakowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

 

 

 

 

 

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia