ENG
A A A
 sierpień 2020 
fot. Paweł Wyszomirski

Warszawa/Studio Oddaj Ciężar: Liwia Bargieł – warsztaty tańca współczesnego

20 października 2019 | godz. 16:30 | Warszawa: Studio Oddaj Ciężar, ul. Twarda 42, godz. 16.30-18.30

Warsztaty

Liwia Bargieł zaprasza na warsztaty tańca współczesnego, które poprowadzi w Studio Oddaj Ciężar – nowym, działającym od września miejscu na tanecznej mapie Warszawy. Hasłem przewodnim zajęć będzie „ekonomia momentumˮ. 

 

Prowadząca o warsztacie:

 

Skupimy się na pracy z ciężarem ciała i swobodnym wykorzystywaniem pędu. Będziemy szukać płynnego przepływu energii, który umożliwia szybkie i swobodne zmiany kierunków i poziomów w ruchu. Będziemy próbować uelastycznić ciało i zwiększyć zakres naszej kinosfery.

  

Koszt: 70 zł

Zapisy: liwia.bargiel@wp.pl

Link do wydarzenia: FB

 

Liwia Bargieł – tancerka, choreograf, absolwentka Konserwatorium Tańca Współczesnego Trinity Laban w Londynie. Wykładowca na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jako tancerka współpracowała m.in. z Carolin Finn, Mikołajem Mikołajczykiem, Zimmer Frei, Komuną//Warszawą, Guilhermem Botelho, Ulą Sickle, Tomaszem Ciesielskim, Hyginem Delimatem. Jest autorką choreografii do spektakli teatralnych Ce bordel formidable/extravaganza, Joanna Szalona. Królowa, Otello (reż. Waldemar Raźniak), Opowiadanie brazylijskie (reż. Marcin Hycnar), Demon teatru, czyli mniejsza o to (reż. Andrzej Domalik), Wiedźmin (reż. Wojciech Kościelniak), Tragedia Jana (Teatr Chorea, reż. Waldemar Raźniak). Autorka spektakli teatralnych: Iluminacje, Witzelsucht, Body Bank oraz współautorka spektakli interdyscyplinarnych: Pozycja początkowa wertykalna, Nullpunkt, Treatise (zamówienie Warszawskiej Jesieni 2016). Jej prace były prezentowane w Polsce, Holandii, Anglii, Bułgarii, Rumunii, Meksyku, Włoszech, na Węgrzech.

 

https://vimeo.com/254192923

 

 

 

 

 

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia