ENG
A A A
 sierpień 2020 

Warszawa: Nicole Bindler „Kontakt improwizacja i zgoda/przyzwolenie” – warsztaty

20 listopada 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: ul. Skaryszewska 15, w godz. 19.00-22.00

Warsztaty

Natalia Oniśk zaprasza na warsztaty z Nicole Bindler – tancerką, choreografką, badaczką, pisarką, wykładowczynią uniwersytecką, nauczycielką kontakt improwizacji i BMC®. 

 

O warsztatach:

 

Często słyszę od moich ulubionych tancerek i tancerzy, że uwielbiają kontakt improwizację, ale unikają zajęć, ponieważ obawiają się, że utkną z jednym niekompatybilnym partnerem na zbyt długo.  A jeśli moglibyśmy zmienić wzorzec zajęć z miejsca, gdzie musimy się dotykać ze wszystkimi, do miejsca gdzie decydujemy w każdym momencie kogo i jak dotykamy?

 

Te zajęcia proponują narzędzia do facylitowania komunikacji i słuchania wokół tematu zgody/przyzwolenia (consent) w naszych tańcach kontaktowych. Nacisk będzie położony na to, by dominujące/uprzywilejowane grupy podniosły poziom słuchania, zamiast zrzucać odpowiedzialność na osoby w mniej uprzywilejowanej pozycji; by te z kolei szlifowały swoją umiejętność mówienia „nie”. Dla osób, które regularnie praktykują kontakt improwizację, warsztaty stwarzają okazję do nauczenia się nowych sposobów komunikowania i rozumienia zgody, a dla nowych osób w społeczności oferują strategie tańczenia bez poczucia powinności.

 

Pytania i zapisy: Natalia Oniśk, e-mail: to.punkt.kontaktu@gmail.com

Cena: 105 zł

 

Więcej informacji o warsztatach i prowadzącej: FB, https://www.nicolebindler.com/

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia