ENG
A A A
 lipiec 2020 
Weronika Pelczyńska „Kula”, fot. Łukasz Przytarski

Warszawa/Centrum w Ruchu/„Centrum w procesie”: Weronika Pelczyńska „Kula”

29 listopada 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a

Pokaz spektaklu

Weronika Pelczyńska we współpracy z Magdą Fejdasz i Moniką Szpunar bierze na warsztat zagadnienie relacji. Performerki, pracując ze swoim indywidualnym doświadczeniem i narracją, tworzą jedno ciało, które staje się przestrzenią do kreowania nowych znaczeń. Działając osobno, budują to co wspólne. Kula to nie tylko stan fizyczny, ale również stan umysłu. Pokaz odbywa się w ramach cyklu Centrum w procesie.

 

koncepcja i choreografia: Weronika Pelczyńska we współpracy z Magdą Fejdasz i Moniką Szpunar

wykonanie: Magda Fejdasz i Monika Szpunar

zdjęcie: Łukasz Przytarski

 

Organizator: Fundacja Burdąg, Centrum w Ruchu 

Projekt: Centrum w Procesie 

 

Po spektaklu organizatorzy zapraszają na rozmowę, którą poprowadzi Weronika Szczawińska.

 

Pokazy Centrum w procesie to prezentacje spektakli w fazie rozwoju. Odbywają się na różnym etapie zaawansowania pracy – mogą być ukazaniem efektów pierwszych poszukiwań choreograficznych, wyników badań, fragmentów bądź szkicu całości spektaklu. Może to być także eksperyment testujący konkretny pomysł. Prezentacje w Centrum w Ruchu połączone są z otwartymi rozmowami, do których moderowania zapraszani są goście, osoby profesjonalnie związane ze sztuką.

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia