ENG
A A A
 lipiec 2020 
Kielecki Teatr Tańca „Zabawy i figle w Strasznym Dworze”

Kielce/Kielecki Teatr Tańca: „Zabawy i figle w Strasznym Dworze” – pokaz uczniów OSB im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu i OSM im. Fryderyka Chopina w Bytomiu

27 listopada 2019 | godz. 12:00 | Kielecki Teatr Tańca | Kielce

Pokaz spektaklu

Dla uczczenia 2019 roku, ogłoszonego Rokiem Stanisława Moniuszki, z okazji 200. rocznicy urodzin Kompozytora Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakl taneczny pt. Zabawy i figle w Strasznym Dworze.

 

W spektaklu zaprezentują się najzdolniejsi uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu, a także uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu. Na scenie wystąpi ponad 60 młodych artystów.

 

Spektakl polecany jest w szczególności dla dzieci i młodzieży szkolnej.

 

O spektaklu:

Przyjdźcie, jeśli chcecie zobaczyć co działo się na dworze u Państwa Moniuszków? Czy było tam straszno? Jak wygląda Szatan? A może pragniecie potańczyć wraz z zaczarowanymi postaciami do mazurów, polek, polonezów Stanisława Moniuszki? 

 

Muzyka: Stanisław Moniuszko
Reżyseria, scenografia: Zofia Czechlewska, Katarzyna Dziok
Choreografia: Zofia Czechlewska, Katarzyna Dziok, Anna Charycka
Koordynator muzyczny: Adam Mazoń

 

czas trwania: 80 min

 

Bilety w cenie 15 zł.
Rezerwacja biletów: 41 367 67 12

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia