ENG
A A A
 wrzesień 2020 
fot. materiały organizatora

Poznań/SBNT 2019: Monika Kiwak „PSTRYK” – warsztat dla dzieci i opiekunów

8 grudnia 2019 | godz. 11:00 | Poznań: Stary Browar, Studio Słodownia 3, ul. Półwiejska 42

Warsztaty

Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w warsztacie Pstryk, który poprowadzi Monika Kiwak. 

 

O warsztacie:

Pstryk to warsztat dla rodzin, które chcą wzmacniać więź przez ruch i dotyk. To czas, w którym rodzice mogą obserwować kreatywność kinestetyczną dzieci, a dzieci – rodziców. Czas na kontakt ze swoim ciałem i przyjemność ruchu. Czas na posłuchanie potrzeb swojego ciała. I czas na szalony ruch prawie w ciemności...

Wygodne ubranie pomoże czuć się swobodnie podczas ruchu. Uczestnicy warsztatów tańczą bez butów, na przyjaznej podłodze baletowej. 

 

Wejściówki na warsztaty: 1 dziecko + 1 opiekun 15 zł, dodatkowe dziecko 10 zł, dodatkowy dorosły 15 zł do nabycia bezpośrednio przed warsztatem. Rezerwacja: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

 

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania

 

Miasto Poznań (miniaturka) 

 

 

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia