ENG
A A A
 wrzesień 2020 
fot. Żaneta Górska

Burdąg: Sylwestrowy Dżem Kontakt Improwizacji

27 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020 | Burdąg: Studio Burdąg, Kolonia Burdąg 68, Jedwabno 12-122 (woj. warmińsko-mazurskie)

Inne

Natalia Oniśk zaprasza na Sylwestrowy Dżem Kontakt Improwizacji w Burdągu na Mazurach. Jak zaznacza organizatorka, inicjatywa powstała z pasji do dżemowania i labowania, z potrzeby stworzenia przestrzeni do bycia przy sobie i spotkania z innymi – w  tańcu i poza salą taneczną. To zaproszenie do pogłębionej praktyki kontakt improwizacji i celebrowania społeczności oddanej tej formie ruchu.

 

O wydarzeniu:

 

Burdąg znajduje się tuż obok lasów i jezior, tworząc wyjątkowe warunki do tańca, medytacji i zabawy. Gościł już niejedno wydarzenie związane z improwizacją kontaktową.  

 

[…] to przestrzeń, stworzona z miłości do tańca i sztuk performatywnych. Czeka na nas studio z wielkimi oknami i pięknym widokiem, przytulne pokoje i pyszne jedzenie  Natalia Oniśk

Noclegi:
*w pokoju: dwu-, trzy- lub pięcioosobowym (z pościelą i wszystkim, co potrzebne).
*na sali, we własnym śpiworze (materace zapewnione na miejscu)

Termin: 27 grudnia 2019  1 stycznia 2020 roku (początek wieczorem, można przyjechać wcześniej; zakończenie późnym popołudniem)
Miejsce: http://burdagstudio.com/
Jedzenie: http://www.gayatri.pl/

Cena:
650-800 zł (w zależności od wybranego noclegu) zawiera pobyt, jedzenie i wszystkie wydarzenia.
Cena przy wpłacie zaliczki (200 zł) do 10 grudnia, później 50 zł więcej.

W programie m.in.: jamy w ciszy i z muzyką na żywo, laboratoria, ruch autentyczny, Contemplative Dance Practice, Underscore, impreza sylwestrowa, czas wolny na spacery i czytanie przy kominku.

 

Zgłoszenia: Natalia Oniśk to.punkt.kontaktu@gmail.com

tel. +48 663 480 307

 

Informacje o wydarzeniu: FB

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia