ENG
A A A
 wrzesień 2020 
Anna Steller „Echo”

Sopot: Anna Steller „Echo”

16 grudnia 2019 | godz. 19:00 | Sopot: Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Plac Zdrojowy 2 | Premiera

Pokaz spektaklu

Echo to spektakl Anny Steller, kierowany fascynacją, współzależnością, badaniem relacji między jednostką a kolektywem. Solo multiplikuje się, tworząc różne światy i abstrakcyjne narracje, które odbijają się echem, czasem przenikając się nawzajem, czasem wykluczając, pozostawiając nas jedynie ze szczątkami tego co materialne i realne.

 

Rozpoznaję to środowisko. Znajome dźwięki rezonują w uszach, przeszywają tkanki w ciele. Poruszenia transformują pustkę w coraz bardziej oswojone terytorium. Obserwuję powoli topniejący świat i pozwalam ciału zostawić w nim swoje odbicie. Ten krajobraz nie należy już do mnie, jest surrealistyczną krainą z gasnącymi gwiazdami i sączącym się czasem. Pozostawione luźno skrawki wchłaniam i wpuszczam w mój obieg pozwalając im rozszczepić się w niewidoczną sieć.

Anna Steller

 

Współpraca dramaturgiczna: Katarzyna Kania

Dźwięki: Maciek Salamon

Ubranie: Gosia Golińska

Światło: Michał Labijak

 

Zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dzięki wsparciu Gminy Miasta Sopot.

Partnerem spektaklu jest Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie.

 

bilety: 15 zł

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia