ENG
A A A
 listopad 2020 
Fot. Dominik Więcek

Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „All Journeys” – work in progress

26 lutego 2020 | godz. 19:30 | Warszawa: Ośrodek Teatru, Tańca i Edukacji Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

Pokaz spektaklu

All Journeys to spektakl inspirowany filozofią Martina Bubera o odwadze spotkania ze sobą i innymi, o drodze, którą można przebyć tylko z przyjacielem. To spektakl o wszystkich podróżach, zarówno mentalnych jak i materialnych, w których odkrywamy siebie przez prawdziwy i szczery kontakt z drugim człowiekiem. Punktem wyjścia do poszukiwań jest teza, iż każdy człowiek reprezentuje unikatową jakość, którą wnosi do rzeczywistości. Eksploracja tego założenia prowadzi nas do świata baśniowych, czasem zabawnych a czasem mrocznych postaci, wymusza sięgnięcie do najdalszych zakątków wyobraźni, by znów wrócić w to co fizyczne, namacalne, czasem trywialne.

 

koncepcja i choreografia: Karolina Kroczak

taniec, kreacja: Ilona Gumowska, Dominik Więcek

muzyka: collage

tekst: Ilona Gumowska, Dominik Więcek

produkcja: Teatr Tańca Zawirowania/ Fundacja Scena Współczesna

czas trwania: 30 minut

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia