ENG
A A A
 maj 2021 

Olsztyn: Olsztyński Teatr Tańca „NIENASYCENIE” – chor. Antonella Boccadamo

8 lutego 2020 - 9 lutego 2020 | godz. 18:00 | Olsztyn: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1

Pokaz spektaklu

NIENASYCENIU na scenie pojawia się pięć wyimaginowanych postaci, każda o wyjątkowej i unikalnej osobowości. Ich zarysy powstały podczas dwumiesięcznej pracy i poszukiwań artystycznych. Proces twórczy polegał na badaniu jednostek w sposób intensywny, czasem niewygodny, a nawet wyczerpujący dla samych artystów, ale zawsze był pełen głębokiej prawdy o nich samych. Tancerze wykraczają poza rozpoznawalne zachowania przekształcając je w wyrafinowane kompozycje. W poczuciu nienasyconej ciekawości NIENASYCENIE chce przekazać publiczności siłę, piękno a zarazem surową i niepohamowaną kruchość, których można doświadczyć jednocześnie.

 

Reżyseria i choreografia: Antonella Boccadamo
Tancerze: Anna Janczarek, Monika Parafiniuk, Aleksandra Salej, Magdalena Widłak, Wojciech Marek Kozak
Asystent choreografa: Nikolo Pianalto
Opiekun artystyczny: Katarzyna Grabińska
Premiera: 28 grudnia 2019, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Produkcja: Spektakl NIENASYCENIE został wyprodukowany w ramach projektu „Olsztyński Teatr Tańca. Prolog” finansowanego z Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Organizator: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie.
Partner i siedziba: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Pragniemy zaznaczyć, że po pokazach 28.12.2019  w ramach “Olsztyński Teatr Tańca. Prolog” finansowanego z OBO 2019 spektakl wszedł na stałe do repertuaru Olsztyńskiego Teatru Tańca, na zasadach OTT

Czas trwania: 60 min

 

Bilety do nabycia: https://www.bilety24.pl/teatr/olsztynski-teatr-tanca-nienasycenie--57872

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia