ENG
A A A
 wrzesień 2020 
fot. materiały organizatora

Warszawa: Warsztaty tańca klasycznego z Bartoszem Zyśkiem

13 czerwca 2020 - 14 czerwca 2020 | godz. 10:00 | Warszawa: ul. Twarda 42 (ostatnie piętro)

Warsztaty

W drugi weekend czerwca Bartosz Zyśk, koryfej Polskiego Baletu Narodowego, poprowadzi dwudniowe warsztaty tańca klasycznego. Warsztaty, z udziałem akompaniatora, odbędą się już w formie stacjonarnej – z zachowaniem wszelkich zasad ograniczających rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 (maksymalna liczba uczestników na sali to 12 osób). Zajęcia będą transmitowane również w formie online (tu ilość miejsc nieograniczona).

 

Poziom: początkujący +/open
Cena: 150 zł (2 dni), 100 (1 dzień), online (30 zł/dzień). 

 

Wszystkie drążki zostaną dokładnie odkażone przed zajęciami, a uczestnicy będą mieli do dyspozycji środki dezynfekujące. Z użytku zostaną wyłączone wspólne przebieralnie i prysznice (toalety będą działać normalnie).

 

Zapisy: 

Warunkiem zapisania się na zajęcia jest dokonanie wpłaty na poniższy numer konta:

Monika Kasińska
24 1750 0012 0000 0000 1377 4447
tytuł przelewu: warsztaty baletowe BZ

W przypadku odwołania warsztatów całkowita kwota zostanie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych od daty poinformowania o anulowaniu wydarzenia.

 

Pytania, informacje: mkasinska82@gmail.com

Wydarzenie: FB

 

Prowadzący:

Bartosz Zyśk – od 10 lat koryfej Polskiego Baletu Narodowego, absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turycznowicza w Warszawie oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na kierunku pedagogika baletu. Doświadczony pedagog współpracujący zarówno z uczniami szkół baletowych, jak i osobami zajmującymi się tańcem amatorsko. Utalentowany choreograf – od wielu lat tworzy spektakle m.in. w ramach Kreacji wystawianych na deskach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia