ENG
A A A
 wrzesień 2020 
fot. materiały organizatora

Kraków/Hurtownia Ruchu: Taniec klasyczny – warsztaty z Katarzyną Pamułą

27 czerwca 2020 - 28 czerwca 2020 | godz. 10:00 | Kraków: Studio Tańca Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9; grupa od podstaw: godz. 10.00-11.30; grupa średnio zaawansowana: godz. 11.45-13.15

Warsztaty

Krakowskie Studio Tańca Hurtownia Ruchu zaprasza na warsztaty tańca klasycznego, które poprowadzi Katarzyna Pamuła. Warsztaty odbędą się w dwóch grupach – Klasyka od podstaw Klasyka średnio zaawansowana

 

Grupa od podstaw: 

Zajęcia adresowane są do osób, które dopiero zaczynają swoją wielką przygodę z tańcem klasycznym. Zaproszeni są zarówno ci, którzy spróbowali już swoich sił w innych technikach i stylach tanecznych, jak i ci, którzy po raz pierwszy pojawią się na sali tanecznej.

 

Program warsztatów obejmuje zapoznanie się  z głównymi założeniami tańca klasycznego, a co za tym idzie – z podstawowymi pozycjami rąk, stóp oraz z odpowiednim ustawieniem całego ciała, dzięki czemu uczestnicy poznają ćwiczenia wzmacniające i rozciągające.

 

Grupa średnio zaawansowana:

Zajęcia dla osób z minimum 3-letnim stażem na sali baletowej, ale wciąż jeszcze doskonalących swój warsztat i umiejętności.

 

Program warsztatów obejmuje ćwiczenia przodem i bokiem do drążka, ćwiczenia na środku sali oraz duże i średnie skoki.

 

Cena: 80 zł / dwudniowy warsztat , 50 zł / pojedyncze zajęcia

 

Zapisystudio@hurtowniaruchu.pl 

 

Opłata za warsztaty przy zapisie, na konto:

Joanna Orłowska, 46 1140 2017 0000 4102 1212 6035

 

Uwaga! W przypadku rezygnacji z warsztatów z winy uczestnika, opłata nie będzie zwracana.

 

Prowadząca:
Katarzyna Pamuła – tancerka, choreografka, pedagog. Na co dzień współpracuje z krakowskimi teatrami instytucjonalnymi oraz z  artystami niezależnymi. Cały czas wzbogaca swój warsztat, biorąc udział w warsztatach tanecznych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jako pedagog, wraz ze swoimi podopiecznymi, uczestniczy w wielu konkursach tanecznych oraz przedsięwzięciach artystycznych w całej Europie, zdobywając nagrody i wyróżnienia.

 

Studio Tańca Hurtownia Ruchu
ul. Kącik 9, Kraków
tel. 692 131 496

www.hurtowniaruchu.com

 

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia