ENG
A A A
 październik 2020 
Fot. Patrycja Nosiadek

Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Uzdrowisko pod gołym niebem” – chor. Elwira Piorun

1 sierpnia 2020 | godz. 20:00 | Warszawa: ul. Belwederska 20/22, patio

Pokaz spektaklu

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na spektakl Uzdrowisko pod gołym niebem w choreografii Elwiry Piorun, który zagrany zostanie w otwartej przestrzeni i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i bezpieczeństwa.

 

Uzdrowisko „Pod gołym niebem” zaprasza na zestaw zajęć prowadzących do odnowy biologicznej i duchowej. To regeneracja organizmu, relaks i zabawa w jednym. W tym miejscu harmonijnie połączą się energie czterech żywiołów, z których zbudowany jest wszechświat: Ognia, Powietrza, Wody i Ziemi. Rytuały taneczne spowodują poprawę ogólnej kondycji i samopoczucia, tak potrzebną w czasach pandemii. W czasie godziny będzie można odreagować codzienne stresy, odzyskać wewnętrzna równowagę, uspokoić emocje i pobudzić zmysły. Zniwelowane zostaną napięcia nerwowe, bezsenność i ogólna drażliwość. 

 

Dramaturgia: Aleksandra Kostrzewa

Tancerze: Ewa Noras, Aleksandra Krajewska, Agata Pankowska, Amanda Nabiałczyk, Stanisław Bulder, Beniamin Citkowski

Muzyka: Gniewomir Tomczyk

 

Sprzedaż biletów: 

 

31 lipca: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania,28/uzdrowisko-pod-golym-niebem,13693?eventId=185785

1 sierpnia: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania,28/uzdrowisko-pod-golym-niebem,13693?eventId=185786

 

Ilość miejsc bardzo ograniczona.

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia