ENG
A A A
 wrzesień 2020 
fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Warszawa/Muzeum POLIN: Warsztaty tańca izraelskiego – „Żydowskie ABC”

19 sierpnia 2020 | godz. 18:00 | Warszawa: Muzeum POLIN, ul. Anielewicza 6, Łąka Leśmiana (zielony skwer od ul. Lewartowskiego)

Warsztaty

Czym był i jest obecnie taniec dla Żydów? Spotkanie w formie warsztatu, będzie okazją, by dowiedzieć się o tym więcej, a także spróbować swoich sił w tańcach izraelskich.

 

Część warsztatową  poprowadzi Monika Leszczyńska, tańcząca w Grupie Tańca Izraelskiego Snunit. W trakcie spotkania odbędzie się również rozmowa na temat tańca izraelskiego z rabinką Małgorzatą Kordowicz (tańczącą w zespole Snunit), którą poprowadzi  Piotr Kowalik z Działu Edukacji Muzeum POLIN, gospodarz cyklu Żydowskie ABC.

 

Z uwagi na limit miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy online

 

Więcej informacji organizacyjnych na stronie: https://polin.pl/pl/wydarzenie/zydowskie-abc-warsztaty-tanca-izraelskiego

 

Monika Leszczyńska – instruktorka tańców izraelskich. Prowadzi regularne zajęcia z grupą Snunit (od 1998 roku). Od lat uczy stawiać pierwsze kroki w tańcu izraelskim podczas licznych warsztatów w całej Polsce, a jej uczniowie przekazują pasję tańca dalej w swoich grupach. Czerpie wiedzę od najlepszych instruktorów izraelskich, takich jak: Moshiko Halevy, Shmulik Govari, Gadi Biton, Rafi Ziv, Dudu Barzilay. Organizuje też w Polsce międzynarodowe warsztaty tańca izraelskiego. Jest oddana idei tańca, który łączy. Przekonana, że bezcenną radość ruchu można odnaleźć w każdym wieku i momencie życia.

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia