ENG
A A A
 wrzesień 2020 
fot. Bartosz Bartosiński

Warszawa: „Kontakt improwizacja” – warsztat wprowadzający; prowadzenie: Andrzej Woźniak

26 września 2020 | godz. 11:00 | Warszawa: Studio Oddaj Ciężar, ul. Twarda 42

27 września 2020 | godz. 11:00 | Warszawa: Studio Oddaj Ciężar, ul. Twarda 42

Warsztaty

Andrzej Woźniak zaprasza na coroczny warsztat kontakt improwizacji, adresowany do osób, które chciałyby spróbować tej dyscypliny ruchowej w krótkiej, skondensowanej i intensywnej formie.

 

Podczas tego warsztatu nie nauczysz się niestety tańczyć kontakt improwizacji, gdyż to wymaga regularnej i konsekwentnej praktyki. Poznasz za to wybrane zagadnienia skupione wokół dotyku, techniki ruchu, improwizacji i tworzenia bezpiecznej przestrzeni (kolejność przypadkowa), które mogą być pomocne, jeśli zechcesz uczestniczyć w dżemach (jam sessions) kontakt improwizacji (z zasady wolnych od instruktażu).

 

Warsztat adresowany jest również do osób, które byłyby zainteresowane udziałem w prowadzonych przez Andrzeja Woźniaka kursach i chciałyby wcześniej poznać jego sposób pracy. W prowadzeniu warsztatu będzie pomagała mu Angelika Mizińska, świetna tancerka i organizatorka Festiwalu Kontakt Improwizacji Warsaw Flow. 

 

Harmonogram:

26 września (sobota), godz. 11.00-18.00

27 września (niedziela), godz. 11.00-17.00

 

Koszt: 200 zł przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki w wysokości 80 zł do 16 września,

250 złotych po tym terminie  

 

Osoby, które wezmą udział w warsztacie i zechcą kontynuować naukę w jednej z prowadzonych przez Andrzeja Woźniaka grup, otrzymają zniżkę 100 zł na zajęcia.

 

W warsztacie może uczestniczyć maksymalnie 20 osób (musi zebrać się 10, żeby warsztat się odbył).

Uwaga: warsztaty będą na bieżąco dostosowywane do sytuacji pandemicznej. Może to oznaczać inny limit osób lub, w ostateczności, odwołanie wydarzenia.

 

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/227013678686581

Pytania i zgłoszenia: ej.posluchaj@gmail.com

 

Prowadzący o sobie:

Nazywam się Andrzej Woźniak. Uczę kontakt improwizacji od 2012 roku, głównie w Warszawie, niekiedy w innych miastach lub krajach. Studiuję Body-Mind Centering® w szkole Moveus. Publikuję teksty poetyckie w Internecie i druku. Okazjonalnie performuję.

 

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia