ENG
A A A
 czerwiec 2021 
UNBODY, fot. Dominik Werner

Gdańsk/XIII Gdański Festiwal Tańca - wiosna: Hertz Haus „UNBODY”

30 maja 2021 | godz. 19:00 | Klub ŻAK | Gdańsk

Performans

W ostatni weekend maja w Klubie Żak odbędą się dwa spektakle, które zostaną zaprezentowane w ramach wiosennej odsłony XIII Gdańskiego Festiwalu Tańca.

 

Spektakl UNBODY, którego premiera miała miejsce podczas ubiegłorocznej edycji Festiwalu to okazja, by poznać prężnie rozwijający się trójmiejski zespół Hertz Haus.

 

Tworzą go tancerki Natalia Murawska, Anna Zglenicka, Magdalena Kowala i Joanna Woźna, które współpracują od 2016 roku. Tancerki kreują własną estetykę, korzystając z tańca współczesnego, fizycznego, improwizacji i działań performatywnych.

 

O spektaklu dla portalu taniecPOLSKA.pl pisała recenzentka Natalia Szafrankiewicz.

 

UNBODY / Hertz Haus

Wykonanie.: Magdalena Kowala, Natalia Murawska, Joanna Woźna, Anna Zglenicka

Współpraca artystyczna: Artur Bieńkowski

Zrealizowano w ramach projektu rezydencja, premiera miała miejsce w ramach XII Gdańskiego Festiwalu Tańca

Czas trwania: 60 min.

Daty spektakli: 29.05.2021, godz. 19.00, 30.05.2021, godz. 19.00

 

Bilety (na wybrany dzień):

25 zł / 20 zł - Karta Do Kultury* / 15 zł – ulgowe* / 10 zł – Karta Tancerza*

 

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)

 

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

 

Liczba miejsc biletowanych ograniczona do 50, udział w wydarzeniu przy zachowaniu dystansu i w masce.

 

Sprzedaż biletów i rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak od 10 maja:

- w dni robocze w godzinach od 15.00 do 21.00

- od 29.05.2021, także w soboty i niedziele od godz. 16.00 lub na pół godziny przed I seansem

 

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117

 

Bilety bez zniżek można kupić w naszym sklepie internetowym:

https://tickets.klubzak.com.pl/ do wyczerpania puli lub do godz. 17.00 w dniu wydarzenia.

 

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na wydarzenie należy opłacić i odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dane wydarzenie.

 

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Na wydarzeniach w Klubie Żak miejsca nie są numerowane.

 

Zasady sanitarne:

 

Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu. Noszenie masek na terenie Klubu Żak jest obowiązkowe. Prosimy o zachowanie dystansu. Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w holu kina (podstawowe dane widzów uczestniczących w wydarzeniach: imię i nazwisko, data i godzina wydarzenia, kontakt do uczestnika wydarzenia (nr telefonu), zgoda na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z COVID - 19 na danym wydarzeniu. Dane będą zbierane w celu poinformowania uczestników wydarzenia o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.

 

Dostępne są środki do mycia i dezynfekcji rąk, w holu, w kawiarni,  w toaletach, przy wejściach do kina i do Klubu;  pojemniki na zużyte środki ochrony osobistej znajdują się przy wszystkich wyjściach z Klubu.

 

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

 

Klub Żak, 80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197, kasa@klubzak.com.pl

 

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia