ENG
A A A
 czerwiec 2021 
Fot. Michał Kursa

Białystok/XVIII Festiwal „Kalejdoskop”: „Na co czekamy?” – Rozmowy o polskim tańcu

19 czerwca 2021 | godz. 15:30 | Białystok: BTL Lalki – kawiarnia teatralna, ul. Kalinowskiego 1

Spotkanie

W ramach XVIII Festiwalu „Kalejdoskop”, w cyklu Rozmowy o polskim tańcu dyskusję pt. Na co czekamy? poprowadzi Hanna Raszewska-Kursa.

 

Jeszcze się nie całkiem skończyło, jeszcze czekamy – ale już widać światełko w tunelu, już jest spokojniej. Czekać można z nadzieją i radością na to, co upragnione, lecz także ze smutkiem po tym, co po drodze umknęło, lub z niepokojem przed tym, co przyjdzie. Bo wiemy, że kiedy się doczekamy, to nie będzie już tak samo jak było. Jak czekamy? I na co właściwie?

 

Hanna Raszewska-Kursa (1982) – badaczka i krytyczka tańca, doktorantka IS PAN. Publikuje relacje, wywiady, recenzje na łamach drukowanych i elektronicznych, a także artykuły naukowe w monografiach i czasopismach fachowych. Autorka, redaktorka i współredaktorka publikacji książkowych, m.in. Teorii tańca w polskiej praktyce, napisanej w ramach stypendium MKiDN, wydanej w ramach Programu wydawniczego IMiT. Prowadzi rozmowy pospektaklowe w formule tradycyjnej i w formułach eksperymentalnych, w zależności od potrzeb publiczności. Prezeska Fundacji „Myśl w Ciele”, założycielka Warszawskiej Pracowni Kinetograficznej.

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia