ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Opole/Scena dla tańca 2018/„MOŻNA / w ruchu”: „MOŻNA” – wystawa

6 października 2018 - 10 listopada 2018 | Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, Plac Teatralny 12

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na wystawę MOŻNA, zrealizowaną wspólnie z projektem MOŻNA / w ruchu. Projekt ma na celu promocję tańca współczesnego, w tym także twórców działających na pograniczu sztuk wizualnych i performatywnych. Kuratorki wystawy Alicja Morawska-Rubczak i Magda Wolnicka zaprezentują na niej prace artystów: Franka Fierke, Barbary Małeckiej, Kuby Drzastwy, Kolektywu Holobiont (Hanna Bylka-Kanecka, Aleksandra Bożek-Muszyńska).

Warszawa: Klaudiusz Ślusarczyk i Helena Ros „Lunatyczka”

11 października 2018 - 12 października 2018 | godz. 20:00 | Warszawa: ul. Mińska 25 bud. 58

Lunatyczka to projekt zainicjowany przez Helenę Ros i Klaudiusza Ślusarczyka, dla którego punktem wyjścia były ich własne teksty oraz libretto XIX-wiecznej opery Belliniego, La Sonnambula. Jako eksploracja udramatyzowanej bierności i responsywności, praca analizuje współczesne, uśpione ciało, ujawniając problematykę jego kształtowania i de-formacji. Projekt powstaje we współpracy z artystkami i artystami sztuk performatywnych, podczas nocnych sesji badawczych i będzie się rozwijał wraz z kolejnymi pokazami.

 

Opole/ „Można / w ruchu”: „PIANKOWO” – warsztaty ruchowe dla rodzin z dziećmi

12 października 2018 | godz. 16:30 | Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, Plac Teatralny 12

W ramach projektu MOŻNA / w ruchu Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na warsztaty ruchowe dla rodzin, które poprowadzi Kolektyw Holobiont. Warsztaty będą polegały na turlaniu, rodzinnych przytulasach, bieganiu, odkrywaniu i wspólnym budowaniu świata z pianek, z których powstała scenografia do spektaklu DOoKOŁA. Warsztaty dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat. 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia