ENG
A A A
 kwiecień 2019 

Wieliszew: XVIII Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich „MAZUR 2018” – konkurs i pokazy mistrzów

13 kwietnia 2018 - 15 kwietnia 2018 | Wieliszew: Nowa hala sportowa przy SP nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Kościelna 27.

W kwietniu 2018 odbędzie się  XVIII edycja najważniejszego wydarzenia w kalendarzu tańców polskich – Mistrzostw Polski w Tańcach Polskich „Mazur 2018” w Wieliszewie (nowa hala sportowa przy SP nr 2). Wstęp jak zawsze wolny, a w tajniki tańców polskich pomogą wprowadzić każdego zainteresowanego wydarzenia towarzyszące – ogólnopolskie warsztaty i sympozjum.

W ramach konkursu na parkiecie hali sportowej przy SP nr 2 im. Jana Pawła II w Wieliszewie zaprezentuje się kilkuset tancerzy z kilkudziesięciu ośrodków tanecznych w kraju. Tradycyjnie już zmagania będzie można śledzić  bez wychodzenia z domu – oglądając transmisję na żywo na stronie www.mazur.wieliszew.pl.

Warszawa/Centrum w Ruchu: „Kultura ciała” – projekt edukacyjny Izabeli Chlewińskiej

14 kwietnia 2018 - 15 kwietnia 2018 | godz. 10:00 | Warszawa: Centrum w Ruchu, Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a, w godz. 10.00-16.00.

Roczny projekt edukacyjny Kultura ciała  (luty-grudzień 2018) to warsztaty unikatowe pod względem treści i formy. Celem projektu jest żywe i regularnie pogłębiane doświadczenie na poziomie własnego ciała, które prowadzi do otwartego i krytycznego spojrzenia na język współczesnej sztuki związanej z ciałem (choreografii, sztuk performatywnych) oraz aktywnego uczestnictwa w tworzeniu kultury.Zajęcia są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które z różnych powodów odczuwają potrzebę głębokiej pracy z ciałem, głosem i intuicją, np. matki i ojcowie małych dzieci, miłośnicy sztuk performatywnych, artyści chcący poszerzyć zakres swoich umiejętności i inni.

 

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie listu motywacyjnego do 31 stycznia 2018 na adres: biuro@izabelachlewinska.pl

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Bytom/Ann Van den Broek Fest: Ann Van den Broek i Louis Combeaud – warsztaty

14 kwietnia 2018 - 17 kwietnia 2018 | godz. 10:00 | Bytom: Teatr ROZBARK, ul. Kilara 29, w godz. 10.00-17.00 (z godzinną przerwą na lunch).

W ramach Ann Van den Broek Fest Teatr ROZBARK zaprasza na warsztaty, które poprowadzą Ann Van den Broek i Louis Combeaud. Warsztaty przeznaczone są dla tancerzy średniozaawansowanych, zaawansowanych i profesjonalistów.

 

Bilety na warsztaty można zakupić poprzez stronę www.teatrrozbark.pl. Koszt warsztatów: 450 zł w przedsprzedaży (do 2 kwietnia), 500 zł w cenie regularnej (od 3 kwietnia). Bilet na warsztaty obejmuje również wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące.

 

 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia