ENG
A A A
 grudzień 2018 

Opole/Scena dla tańca 2018/„MOŻNA / w ruchu”: „MOŻNA” – wystawa

6 października 2018 - 10 listopada 2018 | Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, Plac Teatralny 12

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na wystawę MOŻNA, zrealizowaną wspólnie z projektem MOŻNA / w ruchu. Projekt ma na celu promocję tańca współczesnego, w tym także twórców działających na pograniczu sztuk wizualnych i performatywnych. Kuratorki wystawy Alicja Morawska-Rubczak i Magda Wolnicka zaprezentują na niej prace artystów: Franka Fierke, Barbary Małeckiej, Kuby Drzastwy, Kolektywu Holobiont (Hanna Bylka-Kanecka, Aleksandra Bożek-Muszyńska).

Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej: warsztaty GaGa z Michal Sayfan

19 października 2018 - 20 października 2018 | godz. 11:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej ul. Jazdów 2, sala im. W. Krukowskiego Gaga/dancers

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski i GaGa Movement Research Ltd.zapraszają na zajęcia GaGa/people i GaGa/dancers.

 

Zajęcia GaGa/people są otwarte dla każdego powyżej 16. roku życia. Zajęcia GaGa/dancers są przeznaczone dla tancerzy powyżej 16. roku życia.

 

Rezerwacja i informacja: tel. (22) 6281271, wew. 135; e-mail: info@u-jazdowski.pl

 

 

Opole/Scena dla tańca 2018/„MOŻNA / w ruchu”: „KUUKI” - reż. Alicja Morawska-Rubczak

19 października 2018 | godz. 16:30 | Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, Plac Teatralny 12

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na KUUKI - spektakl taneczny dla dorosłych i najmłodszych widzów (od 0 do 18 miesięcy). Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu MOŻNA / w ruchu. Projekt ma na celu promocję tańca współczesnego, w tym także twórców działających na pograniczu sztuk wizualnych i performatywnych.

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia