ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Opole/Scena dla tańca 2018/„MOŻNA / w ruchu”: „MOŻNA” – wystawa

6 października 2018 - 10 listopada 2018 | Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, Plac Teatralny 12

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na wystawę MOŻNA, zrealizowaną wspólnie z projektem MOŻNA / w ruchu. Projekt ma na celu promocję tańca współczesnego, w tym także twórców działających na pograniczu sztuk wizualnych i performatywnych. Kuratorki wystawy Alicja Morawska-Rubczak i Magda Wolnicka zaprezentują na niej prace artystów: Franka Fierke, Barbary Małeckiej, Kuby Drzastwy, Kolektywu Holobiont (Hanna Bylka-Kanecka, Aleksandra Bożek-Muszyńska).

Tarnów: VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA

20 października 2018 - 28 października 2018 | Tarnów: Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza na VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA. Festiwal jest świętem sztuki tańca współczesnego, w którym wezmą udział artyści z Polski, Węgier i Wielkiej Brytanii. Gromadzi uznane zespoły oraz choreografów – zarówno doświadczonych, jak i debiutujących. Popularyzuje dokonania teatru tańca i zwraca uwagę na niezwykłe środowisko twórców sztuki tańca. Jest też miejscem wymiany doświadczeń, okazją współuczestniczenia w tańcu terapeutycznym, w konfrontacji konkursowej i w mistrzowskich konsultacjach.

Tarnów/ Scena Otwarta 2018: Karina Kocieniewska i Ilona Zachariasz – warsztaty choreoterapii

20 października 2018 - 21 października 2018 | godz. 09:00 | Tarnów: Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza pedagogów, psychologów, terapeutów i opiekunów osób z niepełnosprawnością z regionu tarnowskiego na warsztaty choreoterapii. Odbędą się one w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta. Prowadzące – Karina Kocieniewska i Ilona Zachariasz – są rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Choreoterapii. 

 

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia