ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Bytom/ROZBARK in Motion 2019: „Senior Dance” – warsztaty ruchowe dla seniorów

24 czerwca 2019 - 28 czerwca 2019 | godz. 10:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Teatr ROZBARK, w ramach festiwalu Rozbark in Motion, zaprasza na warsztaty ruchowe dla seniorów, Senior Dance. Zajęcia poprowadzą Szymon Dobosik (taniec współczesny) i Beata Grzelak-Szweda (warsztaty taneczno-ruchowe).

Poznań/Malta 2019: Benjamin Abras „The Voice of the Voice in the Voice” – warsztaty

25 czerwca 2019 - 27 czerwca 2019 | godz. 16:00 | Poznań: Scena Robocza – Centrum Rezydencji Teatralnej, ul. Grunwaldzka 22

W ramach festiwalu Malta 2019, brazylijski artysta Benjamin Abras zaprasza na warsztaty taneczno-głosowe The Voice of the Voice in the Voice – otwarte dla wszystkich, bez względu na wiek i sprawność. Spotkania z artystą pokażą, jak afrobrazylijskie tradycje i techniki tańca mogą wyzwalać ciało, a głos wytwarzać jego obecność w przestrzeni publicznej, politycznej oraz w relacji z innymi ciałami. Warsztaty zakończą się wspólnymi happeningami w różnych częściach Poznania.

Poznań/Malta 2019: Lisbeth Gruwetz „It’s Going to Get Worse and Worse and Worse, My Friend”

26 czerwca 2019 - 27 czerwca 2019 | godz. 20:30 | Poznań: Centrum Kultury Zamek, ul. Święty Marcin 80/82

W ramach festiwalu Malta 2019 Lisbeth Gruwetz pokaże swój spektakl It’s going to get worse and worse and worse, my friend. Dotyczy on siły przemówień, które mogą być potężną bronią. Od wieków przemówienia oczarowują niezliczone masy i pobudzają je do działania – zarówno na rzecz dobra, jak i zła. Przemówienia wszczynają rewolucje i rozpętują wojny – jedynie siłą swoich słów. Jednak przemówienia nie tylko napawają entuzjazmem słuchaczy, lecz także równie często wprowadzają w trans mówcę, który zatraca się w strumieniu słów, w obsesyjnym i ekstatycznym sposobie mówienia. Lisbeth ukazuje w swoim tańcu stan ekstatycznego perorowania. Wykorzystuje przy tym fragmenty przemówienia ultrakonserwatywnego amerykańskiego ewangelisty, Jimmy’ego Swaggarta.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia