ENG
A A A
 luty 2020 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: HOTELOKO movement makers „Darklena” – spektakl dla dzieci

28 listopada 2019 | godz. 12:00 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na spektakl zrealizowany przez kolektyw HOTELOKO movement makers w ramach Programu Koprodukcje CST 2018. Będzie to spektakl teatralno-taneczny dla dzieci i młodzieży w wieku 10-13 lat Darklena, dotykający tematu tolerancji. Opowieść o chłopcu, który lubi gry komputerowe i piłkę nożną, ale lubi też tańczyć. Pewnego dnia, kiedy budzi się rano do szkoły, nagle wszystko dzieje się inaczej niż codziennie. Nieoczekiwanie pojawia się także tajemnicza Darklena.

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – cykl zajęć w listopadzie

28 listopada 2019 | godz. 18:30 | Warszawa: Klubokawiarnia Muzeum POLIN, ul. Anielewicza 6

W listopadowe czwartki o godz. 18.30 i soboty o godz. 10.00 Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na zajęcia GaGa/people, które poprowadzi Adi Weinberg-Prejna. GaGa to język ruchowy zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy GaGa narodził się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija.

 

Bilety: 30 zł za zajęcia, karnet na 4 spotkania: 90 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w on-line: https://bilety.polin.pl/

Warszawa: Pokaz filmu i premiera książki „Basiu, zatańczymy…”

28 listopada 2019 | godz. 18:30 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na premierę film i albumu fotograficznego (oba pod tym samym tytułem) Basiu, zatańczymy... Za ich pomocą fundacja przypomina postaci największych gwiazd baletu XX wieku – Barbary Bittnerówny i Witolda Grucy – ikon stylu lat 50-tych i dawnych „celebrytów” sceny baletowej.

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia